Фронт на Донбасі "посипався". У Селидове зайшли росіяни і там закріплюються. Думаю, що найближчим часом обійдуть його кільцем і захоплять повністю, що дасть їм тактичний вихід на Покровськ. (Причина цього) Скоріш за все, по-перше, це нестача озброєння. По-друге, нема поповнень. Третє – це розбалансування управління.
1 листопада стане днем Молодика, який принесе нам новий цикл, нові можливості та ідеї
Для когось дім - це батьківська хата, для когось - люди, місто чи селище. Як би там не було, завжди хочеться повернутися туди, де життя було безтурботним. А особливо важко, коли це неможливо і єдиний спосіб потрапити додому - спогади.
Президент Литви закликав країни Заходу дати Україні танки
Президент Литви Гітанас Науседа наголосив, що в Україні очікується великий російський наступ у лютому цього року. Тому світова спільнота має посилити міць Збройних сил України бойовими машинами піхоти та танками.
Про це повідомляє видання LRT.
"Сьогодні війна вступила у вирішальну стадію. Українці очікують на великий російський наступ у лютому. Тому вкрай важливо посилити бойову міць України бойовими машинами піхоти та танками", - сказав Науседа.
Він наголосив, що литовська влада згодна продовжити військову допомогу Україні, проте це - "не двостороннє питання між країнами".
"Останнім часом бойові машини піхоти перебувають у русі, причому постачання здійснюються одразу з кількох країн. Щодо танків, я також сподіваюся, що будуть прийняті всі необхідні рішення для того, щоб українська армія могла оснащуватися сучасними танками. Їм також потрібні боєприпаси, якими вони зможуть стріляти без будь-яких фізичних чи кількісних обмежень", - наголосив президент Литви.
Литва цього року продовжить допомагати Україні зброєю. Зокрема, запланована передача Литвою протидронового обладнання. Литва планує збільшити свої можливості із виробництва протидронової зброї, що потребує організаційних рішень та інвестицій. Тим більше, антидрони потрібні не лише Україні, а й литовській армії.
“Хочу зазначити, що ми прийняли рішення в Раді держоборони, що підтримка буде надана, що вже в цьому році планується 40 мільйонів євро, і я не сумніваюся, що ця сума буде збільшена в разі потреби. Ця сума призначена не лише для відродження потужностей місцевої промисловості, а й для долучення до міжнародних фондів та ініціатив для закупівлі зброї для українських військових”, – сказав Науседа.
Нагадаємо, у середу, 11 січня президенти Польщі Анджей Дуда, Литви Ґітанас Науседа й України Володимир Зеленський, у Львові підписали спільну декларацію президентів "Люблінського трикутника" про спільну співпрацю. Президенти Польщі та Литви підтвердили невід'ємне право України на захист свого суверенітету й територіальної цілісності. А також висловили бажання співпрацювати в процесі відновлення України після закінчення конфлікту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.