За його словами, раніше він отримував беззаперечні підтвердження дієвості забобонів
Народний депутат України Данило Гетманцев, який нещодавно отримав нового заступника у податковий комітет, визнав, що він забобонна людина та полюбляє збирати й колекціонувати різноманітні "магічні" атрибути у цьому контексті. Він зізнався, що раніше вважав, що вони дійсно працюють, адже він отримував беззаперечні підтвердження цього.
Про це він розповів у своєму особистому Telegram-каналі. Чиновник, зокрема, ревно оберігав забобони від інших людей до початку повномасштабної війни.
"Я безперечно забобонна людина. Я збирав забобони, бережливо їх колекціонував, випробовував, звісно ж отримував беззаперечні підтвердження дієвості та ревно оберігав від чужого ока. Так було до великої війни. А після… після 24.02, сталося так, що про забобони я забув", - заявив Гетманцев.
У своєму дописі він розмірковує, що йому можливо не вистачило на них часу, чи вони перестали мати для нього значення, або ж він взагалі про них забув. Однак після того, як він знову за них згадав у Гетманцева сталось переосмислення.
"А коли згадав, виявилось, що весь сей час вони не діяли. Не знаю, чи то самі налякалися, чи то на більш важливе відволіклися… Але нещодавно почали повертатися, настирливо нагадуючи про себе і вимагаючи до себе уваги. Виявляється мої милі забобони вчені звуть "магічним мисленням". Дивно живучим, шкідливим та дуже поширеним. Навіть попри всю нашу замудру науку і надто розвинуту демократію. Всі ці властивості разом надто добре звучать, щоб не бути обʼєктом оподаткування акцизом, як гадаєте?;)", - наголосив депутат.
У опитуванні соціологічної групи “Соціополоіс” стосовно відношення до тих чи інших українських посадовців, українські фізичні особи-підприємці відзначили найгірше ставлення до голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Вони вважають, що він найгірше впливає на економіку України.
Згідно з опитуванням, найбільш негативно вплив Гетманцева на економіку оцінюють 39,5% серед усіх опитаних і 57,2% серед тих, хто визначився з відповіддю. Різниця між позитивним і негативним ставленням до нього становить -46%. ФОПи вважають, що найбільшими покараннями їх за підприємницьку діяльність були перевірки та штрафи (38%). Зокрема, проблемою для них є й забюрократизованість (35,6%).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.