“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Він також не став спочатку називати те, що відбувається війною, але пізніше таки уточнив це в новій публікації.
Стає щонайменше незрозумілим, кого він вважає винним у тому, що в Україні гинуть люди.
Генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що закликає припинити бойові дії та провести серйозні переговори. Останні мають базуватись на принципах Статусу ООН та міжнародного права.
Як би правильний заклик, ось тільки у своїй заяві він ніяк не згадав росію. Стає щонайменше незрозумілим, хто на його думку винен у нинішній ситуації в Україні, і кого він закликає дотримуватися міжнародного права.
Ukraine is on fire and being decimated before the eyes of the world.
— António Guterres (@antonioguterres) March 14, 2022
This tragedy must stop.
We need an immediate cessation of hostilities and serious negotiations based on the principles of the @UN Charter and international law.
Пізніше він також опублікував пост, в якому оголосив про виділення з Надзвичайного фонду ООН ще 40 млн доларів для надання Україні життєво важливої допомоги, якої потребують люди через війну. Її мають направити на доставку їжі, води, ліків та іншої життєво важливої допомоги. Щоправда, у цій публікації знову немає згадки про винуватця війни в Україні.
The impact of the war in Ukraine on civilians is reaching terrifying proportions.
— António Guterres (@antonioguterres) March 14, 2022
@UNCERF will allocate a further $40 million to ramp up vital assistance to reach the most vulnerable.
This funding will help get food, water, medicines & other lifesaving aid into the country.
Будемо сподіватися, що це лише недогляд та неточність висловлювання думки у публікації. В іншому випадку може виявитися так, що Генсек ООН навмисне не хоче прямо говорити про злочини Росії. Проблема в тому, що рашисткі пропагандисти вже не раз використали відсутність таких уточнень у його заявах, щоб плодити фейки для звинувачення України у своїх же злочинних діях.
Нагадаємо, що Ізраїль офіційно засудив військове вторгнення Росії в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.