Гаві зіграв перший матч за Барсу після травми довжиною в рік

Півзахисник Барселони Гаві зіграв перший матч в Ла Лізі після тривалої реабілітації

Гаві
Гаві отримав капітанську пов'язку Фото: Gettyimages.com

Півзахисник Барселони Гаві повернувся після важкої травми. Гравець пропустив майже рік. Гаві вийшов на заміну у матчі Ла Ліги з Севільєю під овації вболівальників. Також відновився і вже готовий грати ще один зірковий футболіст - бразилець Неймар.

Огляд матчу Барселона - Севілья

Гаві не грав майже рік

Півзахисник Барселони Гаві провів перший матч з листопаду 2023 року. Футболіст вийшов на заміну на останніх хвилинах матчу Барселона - Севілья. Трибуни тепло зустріли повернення Гаві і скандували його їм’я, повідомляє AS.

Вболівальники жваво відреагували, ще коли Гаві почав розминатися. На поле півзахисник вийшов на 83-й хвилині. Головний тренер Барселони Флік з любов'ю обійняв гравця. А Педрі віддав Гаві капітанську пов’язку.

"Я радий, що повернувся після такої тривалої відсутності. Давно мріяв про цей момент. Найгіршим було те, що я не міг допомогти команді.

Дивитись за її грою з боку дуже важко. Потрібно насолоджуватися кожним моментом та цінувати його. Я дуже вдячний усім. Найбільше я скучив за грою у футбол – це те, чим я завжди займався. Коли всі тебе люблять, почуваєшся дуже щасливим", – сказав Гаві.

Гаві зіграв вперше за 349 днів. Футболіст травмувався 19 листопада 2023 року у грі за збірну Іспанії проти Грузії у відборі до Євро-2024. Гаві зазнав повного розриву передньої хрестоподібної зв'язки правого коліна та часткового - відриву зовнішнього меніска.

Барселона розгромила суперника

Повернення Гаві відбулось у переможному матчі. Барселона розгромила Севілью з рахунком 5:1. Підопічні Фліка лідирують у турнірній таблиці, випереджаючи Реал на три очки.

"Було важливо повернутися з перемогою після перерви. Ми добре почали дуже складний тиждень, але зараз перебуваємо в дуже хорошому моменті. Незважаючи на це, ми повинні грати ще краще.

Я вважаю, що ми зіграли дуже хороший перший тайм. Після того, як ти забив три голи, ти почуваєшся краще, але мусиш продовжувати й не відставати, бо в іншому разі ти даєш суперникові варіанти повернутися в гру.

Повернення Гаві вийшло фантастичним і було дивовижно, як його підтримали наші вболівальники. Ми всі щасливі, ви можете це відчути. Інтенсивність, яку він продемонстрував, вийшовши на поле, була дуже позитивною, хоча іноді добре грати спокійніше, але це не його стиль", – розповів після гри Флік.

Неймар закінчив реабілітацію

Після важкої травми відновився і Неймар. Він повернувся до свого клубу – саудівського Аль-Хіляля. Бразилець отримав травму 18 жовтня 2023 року у матчі збірної Бразилії з Уругваєм.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що букмекери назвали фаворита у матчі третього туру Ліги чемпіонів Арсенал – Шахтар. Гра відбудеться у Лондоні у вівторок, 22 жовтня. Інформатор проведе онлайн-трансляцію.

Також ми розповідали, що Олександр Алієв повертається у футбол. Колишній гравець збірної України виступатиме за медіафутбольний клуб Profan. Алієв проведе перший матч за нову команду 23 жовтня.