Головна
Україна
Політика
21:28, 15 Червня
Информатор UA

Интро

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні для відсічі російським окупантам. Він включає додаткову артилерію, озброєння берегової оборони, боєприпаси для артилерії та передових ракетних систем. Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін, передає Інформатор. За його словами, Україна отримає: 18 одиниць 155-мм гаубиць; 36 тисяч 155-мм снарядів; 18 тактичних автомобілів для транспортування гаубиць; додаткові снаряди до HIMARS; 4 автомобілі для ремонту техніки; дві системи берегової охорони із ракетами Harpoon; тисячі захищених радіостанцій; тисячі оптичних пристроїв, зокрема і нічного бачення. Нагадаємо, сьогодні у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі стартувала третя зустріч Контактної групи з оборони України. Під час зустрічі обговорюватиметься подальша підтримка України. Раніше ми розповідали, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Гаубиці, снаряди до HIMARS і багато іншого: США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні

Читать на русском
Гаубиці, снаряди до HIMARS і багато іншого: США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні

Серед іншого, Україна отримає тисячі захищених радіостанцій

США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні для відсічі російським окупантам. Він включає додаткову артилерію, озброєння берегової оборони, боєприпаси для артилерії та передових ракетних систем.

Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін, передає Інформатор

За його словами, Україна отримає:

  • 18 одиниць 155-мм гаубиць;
  • 36 тисяч 155-мм снарядів;
  • 18 тактичних автомобілів для транспортування гаубиць;
  • додаткові снаряди до HIMARS;
  • 4 автомобілі для ремонту техніки;
  • дві системи берегової охорони із ракетами Harpoon;
  • тисячі захищених радіостанцій;
  • тисячі оптичних пристроїв, зокрема і нічного бачення.

Нагадаємо, сьогодні у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі стартувала третя зустріч Контактної групи з оборони України. Під час зустрічі обговорюватиметься подальша підтримка України.

Раніше ми розповідали, якої зброї потребує Україна і скільки реально отримує від партнерів

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.