Game4Ukraine. Команди Шевченка та Зінченка зіграли внічию під скандування на честь ЗСУ. Як це було

В нічийному матчі перемогла Україна

Перед грою українські діти розписалися на футболках гравців
Шевченко та Зінченко вивели свої команди на поле

У Лондоні на стадіоні "Стамфорд Бридж" відбувся благодійний матч Game4Ukraine. Гра між командами "Синіх" Андрія Шевченка та "Жовтих" Олександра Зінченка завершився нічиєю 2:2.

Перед стартом матчу

Метою гри, яку підтримав фонд президента України UNITED24 було зібрати кошти для відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині. Цей ліцей було повністю зруйновано у березні 2022-го року російською армією.

Перед початком гри для глядачів на стадіоні виступила низка виконавців, а безпосередньо перед стартовим свистком пролунало звернення президента Володимира Зеленського. В ньому глава держави подякував учасникам матчу та Великій Британії за допомогу Україні під час війни.

Команда Зінченка розминається перед грою
Перед стартовим свистком пролунало звернення Володимира Зеленського
Капітанами команд були Андрій Шевченко та Олександр Зінченко

Участь в матчі взяла низка видатних футболістів минулого. Зокрема, в складі команди Шевченка грали Діда, Джанфранко Дзола, Кларенс Зеєдорф, Майкл Ессьєн і не тільки. В команді Зінченка грали Єнс Леманн, Джолеон Лескотт, Пер Мертезакер, Робер Пірес та інші.

Участь в матчі взяли як колишні українські футболісти (крім Шевченка на полі з'явилися Сергій Ребров та Євген Левченко), так і зірки кіно, серіалів та шоу-бізнесу - актор Марк Стронг, комік Рассел Говард, співачка Челсі Граймс і не лише.

В команді "синіх" знову грала зв'язка Шевченка та Реброва
Дарійо Срна став одним з авторів голів
Михайло Мудрик вийшов на поле і кілька разів опинився в центрі уваги
Після матчу легенди зробили спільне фото

Також перед початком гри українські діти, які виводили гравців на поле, розписалися на футболках учасників матчу.

Перебіг матчу

Перший тайм між командами закінчився внічию. Рахунок в грі відкрив Марк Ноубл, який скористався помилкою "синіх" і прострілом від Жілберту Сілви. Але ще перед першим голом на 24 хвилині матч призупинили, щоб вшанувати оплесками мужність українців. На трибунах також почали скандувати "ЗСУ, ЗСУ", завдяки яким ця гра взагалі стала можливою.

Але вже наприкінці першого тайму Кларенс Зеєдорф потужним ударом з-під Робера Піреса зрівняв рахунок. Крім голів варто також відзначити гол Джека Уілшира, який не зарахували судді, а також шалений удар Андрія Шевченка у верхній кут воріт "жовтих" - якби не Леманн, на перерву команди б пішли за переваги "синіх".

У другому таймі за команду Зінченка відзначився Дарійо Срна, який отримав м'яч у штрафному від Уілшира і потужно пробив  в дальній кут воріт. Чудовий момент відзначитися мав Михайло Мудрик, але його удар прийшовся на поперечку воріт "жовтих".

Матч між командами у підсумку закінчився внічию 2:2. Наприкінці тайму його зрівняв ексфутболіст збірної Франції Вільям Галлас.

• Команда Шевченка - команда Зінченка - 2:2 (1:1, 1:1)
    Голи: Зеєдорф, 41; Галлас, 77 - Нобл, 38; Срна, 57.

Раніше Інформатор повідомляв, що Манчестер Юнайтед підписав нападника Расмуса Гойлунда. А в УПЛ новачок ліги ЛНЗ розтрощив на виїзді Минай.