Головна
Україна
18:00, 14 Червня
Информатор UA

Интро

Трохи про те, як можна захиститися від подібного роду шахрайства. Рекомендації оприлюднили в Держспецзвязку, передає Інформатор. Наразі у світі є чимало користувачів, які не дуже хочуть платити за те чи інше програмне забезпечення, а тому користуються їхніми зламаними версіями. Це явище досить розповсюджене і в Україні. Щоправда, використання подібного фонду чаїть в собі чимало небезпек, особливо зараз, коли російські гакери постійно атакують українців. До прикладу, відома компанія Avast, що займається створенням програмного забезпечення, повідомила про випадки поширення вірусів чи за допомогою версій програм для очищення ПК CCleaner Pro Windows, пакету Microsoft Office, Movavi Video Editor та інших. Користувачів найчастіше заманювали на сайти, де пропонувалося отримати таке ПО безкоштовно, а самі ресурси просувалися в . Самі такі програми також є небезпечними. Держспецзвязку нагадує про прості кроки, як не пійматися на гачок злочинців: Найпростіше не користуйтеся неліцензійним ПО; завантажуйте софт лише з офіційних сайтів розробників; Уважно перевіряйте адресу ресурсу, на який ви переходите, бо злочинці могли просто свій сайт у пошуковику; Краще видалити зламані програми з пристрою, якщо ви вже раніше їх встановлювали розробники можуть мати до них доступ; Вчасно оновлюйте своє програмне забезпечення; Відмовтесь від російського ПО, бо воно тим паче може використовуватися проти українців. Будьте обережними не тільки на вулицях, а й у кіберпросторі. Війна йде всюди, у наш час навіть звичайне посилання можна використати, як зброю. Нагадаємо, що українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Що потрібно для обміну. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Гакери можуть використовувати «піратські» версії популярних програм для кражі персональних даних користувачів

Читать на русском
Гакери можуть використовувати «піратські» версії популярних програм для кражі персональних даних користувачів

Будьте обачними, якщо вирішили скористатися неліцензійною продукцією

Трохи про те, як можна захиститися від подібного роду шахрайства. 

Рекомендації оприлюднили в Держспецзв’язку, – передає Інформатор.

Наразі у світі є чимало користувачів, які не дуже хочуть платити за те чи інше програмне забезпечення, а тому користуються їхніми зламаними версіями. Це явище досить розповсюджене і в Україні. Щоправда, використання подібного фонду чаїть в собі чимало небезпек, особливо зараз, коли російські гакери постійно атакують українців. 

До прикладу, відома компанія Avast, що займається створенням програмного забезпечення, повідомила про випадки поширення вірусів чи «троянів» за допомогою «піратських» версій програм для очищення ПК CCleaner Pro Windows, пакету Microsoft Office, Movavi Video Editor та інших. Користувачів найчастіше заманювали на сайти, де пропонувалося отримати таке ПО безкоштовно, а самі ресурси просувалися в «пошукачах». Самі такі програми також є небезпечними. 

Держспецзв’язку нагадує про прості кроки, як не пійматися на гачок злочинців: 

  • Найпростіше – не користуйтеся неліцензійним ПО;
  • завантажуйте софт лише з офіційних сайтів розробників;
  • Уважно перевіряйте адресу ресурсу, на який ви переходите, бо злочинці могли просто «просунути» свій сайт у пошуковику;
  • Краще видалити зламані програми з пристрою, якщо ви вже раніше їх встановлювали – розробники можуть мати до них доступ;
  • Вчасно оновлюйте своє програмне забезпечення;
  • Відмовтесь від російського ПО, бо воно тим паче може використовуватися проти українців. 

Будьте обережними не тільки на вулицях, а й у кіберпросторі. Війна йде всюди, у наш час навіть звичайне посилання можна використати, як зброю. 

Нагадаємо, що українське посвідчення водія адаптували до документів ЄС. Що потрібно для обміну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.