“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Росіяни поширили кадри допиту, на яких чоловік каже, що хотів вбити високопоставленого вояку заради помсти
Російська ФСБ стверджує, що громадянин України начебто планував ліквідувати одного з російських офіцерів у Воронежі. Ворог розповсюдив інформацію, що чоловік за вказівкою українських спецслужб мав підірвати високопоставленого представника армії рф. Російські силовики вже показали кадри затримання та допиту "українського агента".
Для ліквідації офіцера, за твердженням російської спецслужби, українець використовував "велосипед і одяг одного із сервісів доставки продуктів харчування". Покинути територію рф після операції той мав за підробленим паспортом рф. Про це у четвер, 23 листопада, заявляють росЗМІ з посиланням на ФСБ росії.
"ФСБ затримала агента спецслужб України, який готував теракт щодо високопоставленого військовослужбовця рф (...) Він дає свідчення про співпрацю зі спецслужбами України та підготовку за їх вказівкою диверсійно-терористичного акту", - йдеться у повідомленні.
У затриманого начебто вилучили вибухівку з 1 кг тротилу та вражаючими елементами, два електричних детонатори, механізм приведення в дію пристрою радіоканалом та підроблений паспорт рф. На допиті "агент" заявив, що планував ліквідувати офіцера "заради помсти чи залякування". В українських спецслужбах наразі про затримання можливого "агента" в росії не повідомляли. Росіяни, водночас, традиційно не надали більш вагомих доказів, ніж декілька папірців.
Головне управління розвідки України повідомило, що провело кіберспецоперацію щодо "росавіації". Внаслідок цього вдалося здобути великий обсяг закритих службових документів Федерального агентства повітряного транспорту рф. Отримана інформація свідчить про те, що ця російська галузь перебуває на межі колапсу. Причина полягає в західних санкціях.
Тим часом у тимчасово окупованому Мелітополі представники руху опору влаштували вибух у штабі російських загарбників. Це сталося 11 листопада. Внаслідок цього було ліквідовано щонайменше трьох офіцерів росгвардії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.