Фронтмен гурту Kalush Оrchestra: Я вів максимально безпробудне життя, в якому пробував все, що не потрібно пробувати

Олег Псюк вперше наважився на відвертість і поділився провокативним контентом.

Олег Псюк
"Все моє життя в мене були ситуації і приклади, коли краще було не відкриватись"

Він - той самий хлопець, який не побоювався за правилами Євробачення заявити на весь світ про Азовсталь. Він - той самий хлопець, якого до себе додому запросив сам Арнольд Шварценеггер. Він - Олег Псюк фронтмент гурту Kalush і Kalush Оrchestra. Вперше в житті він наважився на відвертість і та запустив свій влог, який назвав “Рожева пранама”. 

“Я закрита людина і не звик ділитися чимось цінним і сокровеним. Близькі люди в моєму оточені багато чого не знають про мене. Все моє життя в мене були ситуації і приклади, коли краще було не відкриватись, чи не афішувати якусь свою сильну чи слабку сторону. Більше ніж половину життя я живу за принципом “показуй менше - менше маєш і розказуй менше - менше знаєш”.

Приблизно 7 років тому я близько познайомився з терміном «езотерика» і почав детально вивчати цю тему. Цікавість і інтерес до всього це один із деяких аспектів руху, який мене завжди попереду. В даному контексті принцип альтруїзму конфліктує з моєю скритністю. Тому знімаючи це відео я чесно відчув себе дуже поза зоною комфорту, навіть дивлячись їх на монтажі я це бачу. Моя мотивація в тому, шоб знайти людей, кому ця інфа буде корисною. У сучасному світі є дуже багато «сигналів», які ведуть не в той бік, я буду їхнім антагоністом».

"Не звик ділитися, але...".
"Не звик ділитися, але...".

Одну з перших тем для обговорення у влогу артист вибрав "Осудження VS Професійна критика". 

“Осудження йде від людини. І зрозуміти, де професійна критика, а де осудження дуже просто. А саме, наміром. Осудження необдумане, а реальна критика є конструктивною. Людина буде по пунктам розповідати і все направлена ​​на допомогу людині. Уявимо, що йде дощ, ми беремо плащ, парасольку або не виходимо на дощ взагалі. Неадекватне ставлення до дощу: “Я не хочу, щоб був дощ, не йди”. Приклад ще більш неадекватного ставлення: “Я ненавиджу дощ, хочу, щоб він більше ніколи в житті не падав”. Дощ - це стихія. Людина - теж стихія, в нас багато процесів і ми часто непередбачувані. Тому, я наприклад, ставлюсь до людей так само, як і до дощу. Це і є моє сприйняття”. 

Та мало хто знає, що сам Олег боровся із осудженням. Та перестати переживати з цього приводу йому допоміг простий рецепт: 

“Я стараюсь приймати людей такими, якими вони є. Я не засуджу нікого. Прийняття - для мене є одним з аспектів любові. А ще є найгірша фраза “Я би так не зробив”. Після цієї фрази магічним чином здійснюється так, що ти вимушений зробити саме так”.

Раніше Олег розповідав, що веде щоденник і спостерігає, як його внутрішній світ змінюється. 

“Раніше я вів максимально безпробудне життя, в якому пробував все, що не потрібно пробувати. Якщо б не зупинився, навряд б говорив зараз з вами. Я приймав токсичні речовини, які давали тимчасове задоволення. На сьогодні вже 5 років не п’ю алкоголю, це для мене добре багато. Коли я з себе це скинув, то моє життя стало змінюватися. Став притягувати людей, які теж скинули тягорці. У мене зовсім змінилось оточення. Ще з тягорців я поборів заздрість. Колись ще років 10 назад заздрів сильно. Але проробив у собі це і відпало”. 

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджерах слідкуйте в нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube