RU
Головна
Україна
Події
14:12, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

Франція від 11 жовтня посилює правила в'їзду для українців. До країни зможуть потрапити ті, хто пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну прикордонну службу України. "Країну можуть відвідувати громадяни, які пройшли повний курс вакцинації препаратами Johnson and Johnson, AstraZeneca, Moderna, Pfizer, R-Pharm, та від моменту отримання останньої дози пройшло 7 днів (28 днів Johnson and Johnson)", - йдеться в повідомленні. Зазначимо, Франція це країна в Західній Європі, на території якої знаходяться середньовічні міста, альпійські села і пляжі Середземного моря. Франція відома своїми винами і вишуканою кухнею. Наскальний живопис у печері Ласко, амфітеатр Трьох Галій у Ліоні і величезний Версальський палац свідчать про багату історію цих місць. Нагадаємо, Великобританія дозволила в'їзд вакцинованим українцям. Крім того, австралійське місто Сідней вийшлоіз режиму ізоляції майже через чотири місяці. Також Інформатор писав, що в Італії послаблять карантин для відвідувачів театрів, кіно, концертів і музеїв. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Франція змінила правила в'їзду для українців

Читать на русском
Франція змінила правила в'їзду для українців

Країну мають право відвідувати громадяни, які пройшли повний курс вакцинації

Франція від 11 жовтня посилює правила в'їзду для українців. До країни зможуть потрапити ті, хто пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну прикордонну службу України.

"Країну можуть відвідувати громадяни, які пройшли повний курс вакцинації препаратами Johnson and Johnson, AstraZeneca, Moderna, Pfizer, R-Pharm, та від моменту отримання останньої дози пройшло 7 днів (28 днів Johnson and Johnson)", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Франція – це країна в Західній Європі, на території якої знаходяться середньовічні міста, альпійські села і пляжі Середземного моря. Франція відома своїми винами і вишуканою кухнею. Наскальний живопис у печері Ласко, амфітеатр Трьох Галій у Ліоні і величезний Версальський палац свідчать про багату історію цих місць.

Нагадаємо, Великобританія дозволила в'їзд вакцинованим українцям. Крім того, австралійське місто Сідней вийшло із режиму ізоляції майже через чотири місяці.

Також Інформатор писав, що в Італії послаблять карантин для відвідувачів театрів, кіно, концертів і музеїв.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.