Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Російський інформаційний простір перекачаний державною версією про нібито збиття літака з українськими полоненими
У середу, 24 січня, Рада Безпеки ООН не розглянула інцидент зі збитим військовим літаком у Бєлгородській області росії. Про це повідомляється від представників секретаріату РБ ООН, за інформацією від кореспондента Укрінформу в Нью-Йорку.
Міністр закордонних справ рф Сергій Лавров, який перебуває у Нью-Йорку, раніше заявляв про свої наміри провести термінове засідання Радбезу ООН у середу після обіду. Очікувалося, що Лавров має намір особисто взяти участь у цьому засіданні.
Однак Франція, яка у січні головує в Раді Безпеки ООН, не задовольнила запиту росії. Перспектива розгляду цього питання можлива не раніше четверга, 25 січня січня, після обіду.
Лавров прибув у Нью-Йорк у понеділок і має намір залишити Сполучені Штати у середу ввечері. Російський інформаційний простір перекачаний державною версією про нібито збиття літака з українськими полоненими.
Російське командування підловили на брехні про обставини збиття літака Іл-76, який упав біля російського міста Бєлгород. У ньому не могло бути 65 військовополонених та усього лише троє конвоїрів, як стверджують росіяни.
Колишній військовополонений Максим Колесников написав у соцмережах, що у його випадку на 50 полонених в літаку було мінімум 20 охоронців. Не можуть троє конвоїрів супроводжувати аж 65 полонених - це абсурдно мале число.
Припущення, можуть бути такими: або в літаку насправді було значно більше росіян, ніж вони заявили, або ж росіяни заздалегідь знали, що Іл-76 зібʼють, тому навмисно мінімізували кількість своїх військових на борту літака.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.