Форвард Ліверпуля встановив рекорд результативності

Мохамед Салах забив 43-й м'яч у єврокубках

Мохамед Салах
Мохамед Салах святкує гол у ворота Тулузи в матчі Ліги Європи Фото: Gettyimages.com

У матчі третього туру групового етапу Ліги Європи Ліверпуль зустрічався з Тулузою. Англійський клуб впевнено переміг з рахунком 5:1. Автором одного з забитих м'ячів став Мохамед Салах.

Мохамед Салах поєдинок з Тулузою розпочав на лаві запасних і вийшов на заміну на 70-й хвилині при рахунку 4:1 на користь Ліверпуля. На 3-й доданій хвилині єгипетський форвард Ліверпуля відправив у ворота французької команди п’ятий м’яч.

Цей гол став для Салаха 43-м, забитим в єврокубкових турнірах. 41 м’яч форвард забив за шість сезонів у Лізі чемпіонів, і два голи – у поточному розіграші Ліги Європи.

Забивши Тулузі, Мохамед Салах встановив рекорд за голами в єврокубках за англійський клуб. Оскільки євро кубковий сезон у розпалі, єгипетський нападник матиме можливість значно поліпшити цей результат.

Професійну кар’єру розпочав у єгипетському клубі Ель Мокаволун. У 2012-14 роках грав за Базель, звідки перейшов у Челсі. Грав в оренді за Фіорентину та Рому, яка згодом викупила контракт єгиптянина.

У 2017 році перейшов у Ліверпуль за 42 мільйони євро, без урахування бонусних виплат. З того часу стабільно виступає за англійську команду.