Фінляндія виграла у Словаччини, Канада розбила Швейцарію

Господарі турніру здобули третю перемогу.

Збірна Австрії зазнала чергової великої поразки. Фінляндія за очками зрівнялася з Канадою, і тепер долю першого місця в групі А вирішить очний поєдинок.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF.

В Едмонтоні (Канада) триває молодіжний чемпіонат світу з хокею для гравців віком до двадцяти років (МЧМ U-20). У середу, 30 грудня, відбулися три поєдинки в групах А і В.

У матчі групи В молодіжна збірна Австрії грала зі збірною Росії. Росіяни в першому періоді закинули тричі. У другому періоді австрійці одну шайбу відіграли. Але 4 голи збірної Росії в ворота суперника в заключній двадцятихвилинці підвели невтішний для збірної Австрії підсумок зустрічі - 1: 7.

У поєдинку групи А зійшлися збірні Канади і Швейцарії. Канада відкрила рахунок вже на другій хвилині. Томасіна кидком з правого кола для вкидань відправив шайбу в дальню дев'ятку. Набагато більш результативним виявився другий період, в якому закинутими шайбами в ворота збірної Швейцарії відзначилися Козенс, Пеллетьє, Сузукі і Макмікель. У третьому періоді канадці закинули ще 5 шайб, і в підсумку виграли з рахунком 10: 0.

У другому матчі групи А зустрілися збірні Словаччини та Фінляндії. На початку поєдинку шанс відкрити рахунок упустила збірна Словаччини. Міхал Мразік переправляв шайбу в дальній кут, але трохи промахнувся. А збірна Фінляндії, на відміну від суперника, свій шанс використала. Фіни перехопили шайбу у синьої лінії, Хірвонен віддав гостру передачу на дальню штангу, де Лунделл підставив ключку і відправив шайбу у ворота. Шайба ще раз перетнула лінію воріт збірної Словаччини, ось тільки сталося це через секунду після завершення періоду, і арбітри гол справедливо не зарахували.

У другому періоді фіни продовжили обстріл збірної Словаччини, і на 13-й хвилині матчу їх перевага за кидками в створ став триразовим (18 проти 6-ти). Кількість рано чи пізно повинно було перейти в якість, і на 27-й хвилині захисник збірної Фінляндії Топі Ніемела потужним кидком прошив воротаря збірної Словаччини. На 29-й хвилині Сімонтайвал залишився один перед воротами збірної Словаччини, обіграв воротаря, але кинути не встиг. Форварда фінської збірної випередив гравець суперників, в спробі вибити шайбу відправив її в свої ворота.

Третій період також пройшов під диктовку збірної Фінляндії. Хатакка увійшов в зону суперника, і здавалося вже втратив шайбу, але все ж зміг кинути по воротах з гострого кута. Шайба пролетіла над плечем голкіпера, потрапила спершу в поперечину, потім в штангу, і все таки виявилася в сітці воріт збірної Словаччини. На 48-й хвилині фіни перехопили шайбу в середній зоні і провели контратаку, яку результативно завершив Хеленіус. На 54-й хвилині Хеленіус кистьовим кидком під поперечину зробив рахунок 6: 0 на користь фінської збірної.

• Канада U-20 - Швейцарія U-20 10: 0 (1: 0, 4: 0, 5: 0);
  • Австрія U-20 - Росія U-20 1: 7 (0: 4, 1: 0, 0: 3);
  • Фінляндія U-20 - Словаччина U-20 6: 0 (1: 0, 2: 0, 3: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли, про перемогу «Кіля» у фіналі гандбольної Ліги Чемпіонів,про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також про поєдинки Української хокейної ліги .