Фінляндія обіграла Швейцарію на молодіжному чемпіонаті світу

Фіни здобули другу перемогу на турнірі.

Програючи по ходу матчу, збірна Фінляндії U-20 закинула чотири шайби і очолила групу А.

Про перебіг подій в матчах чемпіонату U-20 повідомляє Інформатор з посиланням на IIHF .

У неділю, 27 грудня, в матчі групи А зустрілися збірні Фінляндії та Швейцарії. У попередніх матчах на турнірі збірна Фінляндії обіграла Німеччину 5: 3, а Швейцарія несподівано поступилася збірній Словаччини 0: 1.

На третій хвилині збірна Швейцарії отримала чисельну перевагу, і Біаска кидком у дальню дев'ятку відкрив рахунок. Але вже через 35 секунд Лунделл замкнув передачу на дальню штангу і зрівняв рахунок. На 9-й хвилині швейцарцям відверто пощастило, що ніхто з суперників не проштовхнув у ворота проковзнув через всю воротарську зону шайбу. А в наступній атаці збірної Фінляндії шайба потрапила в штангу воріт голкіпера збірної Швейцарії Фаттона. В кінці періоду швейцарці знову отримали чисельну перевагу, але гострих моментів біля воріт Тапоньє не створили.

Другий період активніше почали фіни і за півтори хвилини завдали п'ять кидків по воротах Фаттона. На 25-й хвилині Парссінен отримав шайбу в нейтральній зоні, обвів захисників і над плечем Фаттона відправив шайбу у ближній верхній кут. На 32-й хвилині каркас воріт знову прийшов на виручку збірній Швейцарії - кидок Лунделла прийняла на себе поперечина. На останніх секундах другого періоду Хірвонен якимось дивом не переправив шайбу в порожній кут воріт збірної Швейцарії.

На 45-й хвилині при грі в більшості захисник збірної Фінляндії Хейнола ледь не завіз шайбу до своїх воріт. В середині періоду під час затяжної атаки збірної Фінляндії Фаттон позбувся ключки, проте зміг відбити кілька кидків по своїх воротах без такого важливого для голкіпера «аксесуару». Але і Фаттон виявився безсилий, коли на 51-й хвилині Ряті на п'ятачку підставив ключку під кидок Ламберта і переправив шайбу у ворота. За 5 хвилин до кінця третього періоду Фуст не реалізував вихід один на один, а потім заробив дві хвилини штрафу за атаку голкіпера. І ця більшість фінська збірна реалізувала. Сімонтайвал кидком в дальній кут завершив комбінацію збірної Фінляндії.

• Фінляндія U-20 - Швейцарія U-20 4: 1 (1: 1, 1: 0, 2: 0).

Чемпіонат світу в Канаді триватиме до 6 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про матчі молодіжного чемпіонату світу з хокею,про перемогу українського тенісиста на турнірі в Антальї, а також про поєдинки Української хокейної ліги .