“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Недолугість цього фейку важко переоцінити
Заява ведеться начебто від імені самої СБУ.
Про такий цинічний фейк рашистів повідомили в Центрі стратегічної комунікації, – передає Інформатор.
Користувачі Viber в Україні почали отримувати підозрілі повідомлення. У них, начебто від імені Служби безпеки України, повідомляється про посилений контроль за особистими даними громадян. Росіяни, схоже, переплутали нас зі своєю недокраїною, і чомусь вирішили, що нас також хтось має так контролювати.
У цих повідомленнях мова йде про прослуховування абсолютно всіх телефонних дзвінків, моніторинг усіх повідомлень в будь-яких соцмережах, та збереженні записів усього цього добра. Ніхто не пояснив фейкоробам, що таке навіть фізично неможливо, але у StopFake, про всяк випадок, уже офіційно заявило, що таке повідомлення є цілковитою маячнею.
Тепер трохи про реальність. СБУ дійсно працює посилено у стані війни. Проте, подумайте самі – яким чином можливо реально контролювати всі дзвінки та повідомлення в країні з багатомільйонним населенням. Щодня проходять десятки тисяч дзвінків, якщо не більше, та буквально мільйони повідомлень у різних соцмережах. Навіть, якби всі правоохоронні органи зосередилися лише на завданні такого «контролю», не робили більше б нічого, та не переривалися ні на хвилину – це все одно було б неможливо виконати.
У Центрі вважають, що такі фейки створюють ті, хто навіть трохи не знайомий з роботою спецслужб. Орієнтуватися вони могли хіба-що на роботу КДБ: коли ця недолуга річ існувала, соцмереж і не було взагалі, а дзвонити могли собі дозволити далеко не всі. Крім цього, це в СРСР чи росії прийнято стежити та контролювати населення, але нам такого не потрібно.
Будьте уважні! Не піддавайтеся паніці та не вірте фейковим повідомленням. Довіряйте лише офіційним та перевіреним джерелам.
Нагадаємо, що в Україні з'явиться Google Гаманець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.