Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Недолугість цього фейку важко переоцінити
Заява ведеться начебто від імені самої СБУ.
Про такий цинічний фейк рашистів повідомили в Центрі стратегічної комунікації, – передає Інформатор.
Користувачі Viber в Україні почали отримувати підозрілі повідомлення. У них, начебто від імені Служби безпеки України, повідомляється про посилений контроль за особистими даними громадян. Росіяни, схоже, переплутали нас зі своєю недокраїною, і чомусь вирішили, що нас також хтось має так контролювати.
У цих повідомленнях мова йде про прослуховування абсолютно всіх телефонних дзвінків, моніторинг усіх повідомлень в будь-яких соцмережах, та збереженні записів усього цього добра. Ніхто не пояснив фейкоробам, що таке навіть фізично неможливо, але у StopFake, про всяк випадок, уже офіційно заявило, що таке повідомлення є цілковитою маячнею.
Тепер трохи про реальність. СБУ дійсно працює посилено у стані війни. Проте, подумайте самі – яким чином можливо реально контролювати всі дзвінки та повідомлення в країні з багатомільйонним населенням. Щодня проходять десятки тисяч дзвінків, якщо не більше, та буквально мільйони повідомлень у різних соцмережах. Навіть, якби всі правоохоронні органи зосередилися лише на завданні такого «контролю», не робили більше б нічого, та не переривалися ні на хвилину – це все одно було б неможливо виконати.
У Центрі вважають, що такі фейки створюють ті, хто навіть трохи не знайомий з роботою спецслужб. Орієнтуватися вони могли хіба-що на роботу КДБ: коли ця недолуга річ існувала, соцмереж і не було взагалі, а дзвонити могли собі дозволити далеко не всі. Крім цього, це в СРСР чи росії прийнято стежити та контролювати населення, але нам такого не потрібно.
Будьте уважні! Не піддавайтеся паніці та не вірте фейковим повідомленням. Довіряйте лише офіційним та перевіреним джерелам.
Нагадаємо, що в Україні з'явиться Google Гаманець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.