«Фенербахче» здолав «Словацко»: результати матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи та Ліги конференцій

У Лізі конференцій та Лізі Європи відбулися поєдинки третього відбіркового етапу.

Матчі відбіркового раунду розпочалися і у третьому європейському клубному турнірі. Першу зустріч провели також потенційні суперники «Дніпра-1».

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У четвер, 4 серпня, у Лізі конференцій продовжилися матчі третього раунду кваліфікації. Частина поєдинків пройшла 3 серпня. З їх результатами можна ознайомитись тут. «Зоря» у Любліні зіграла з румунським клубом «Університатя Крайова». Подробиці поєдинку тут. Розпочалася кваліфікація і у Лізі Європи. Потенційні суперники СК «Дніпро-1» також провели свій перший матч. На Кіпрі місцевий «АЕК» приймав сербський «Партизан» і пропустив на 18-й хвилині. Господарі відігралися на 34-й хвилині завдяки точному удари Гарсії. А перемогу кіпріотам на  70-й хвилині приніс Мілічевич.

• Зріньскі (Боснія і Герцеговина) - Тобол (Казахстан) 1:0;
  • Хайдук Спліт (Хорватія) – Віторія Гімарайнш (Португалія) 3:1.

Матчі у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи та Ліги конференцій пройдуть 9-11 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Динамо» над «Штурмом», а також про підсумки жеребкування четвертого раунду відбору до Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій УЄФА.