Файли та іконки на «Панелі завдань» та режим «Не турбувати»: що додали у новій тестовій збірці Windows 11

Читать на русском

В операційній системі з'явиться одразу кілька функцій, про які давно просили користувачі

Читать на русском
Файли та іконки на «Панелі завдань» та режим «Не турбувати»: що додали у новій тестовій збірці Windows 11

В операційній системі з'явиться одразу кілька функцій, про які давно просили користувачі

Доступ до тестової збірки отримали учасники програми Insider.

Інформація про новинку ОС з'явилася в офіційному блозі програми, – передає Інформатор.

Нова попередня збірка Windows 11 під номером 22557 отримає відразу кілька цікавих змін, які повинні зробити простіше використання ОС. Розглянемо їх у порядку.

  • «Панель завдань» тепер отримає функцію drag-and-drop. Вона дозволяє перетягувати будь-які файли та іконки на панель, щоб відкривати їх у запущених програмах або просто закріплювати для зручності. Така можливість вже була в більшості попередніх версія системи, але в Windows 11 її чомусь до цього моменту не було.
  • У меню «Пуск» тепер можна буде створювати папки з іконками програм.

  • Розділ «Швидкий доступ» у «Провіднику» тепер матиме можливість закріплення файлів.
  • Microsoft додасть в ОС режим «Не турбувати». Він відключить всі спливаючі повідомлення, доки ви самі не приберете встановлений режим. Керувати ним можна у «Центрі сповіщень».
  • Відбулися зміни і в режимі «Фокусування уваги». Він тепер відключає не тільки оповіщення, але й інші фактори, які можуть відволікати користувачів, як індикатори на панелі завдань. Функція дає можливість фокусуватися на чомусь на конкретний час, а також може синхронізуватися з «Годинником» та Microsoft To Do.

  • У тестовій збірці додали п'ять жестів для сенсорних екранів, які дозволяють керувати меню «Пуск» та «Центром сповіщень».

  • Вікна запущених програм можна перетягувати на конкретні макети прикріплення Snap Layouts, щоб поміщати їх у конкретні зони екрана.

  • Налаштування Windows отримали рекомендації щодо енергозбереження для користувачів, у яких вимкнено перехід у сплячий режим та вимкнення екрана під час бездіяльності пристрою.

  • «Диспетчер завдань» отримав редизайн, який відповідає оформленню Windows 11. Також у ньому тепер можна вибрати темну тему. Утиліта також отримала більше налаштувань, зміни навігаційної панелі та «Режим ефективності». Останній дає можливість обмежити споживання ресурсів PC конкретним програмам.

  • Пошук по ОС також покращили. Тепер працює швидше і точніше виявляє шукані файли.

Коли відбудеться повноцінний реліз оновлення, поки що неясно. Перший великий апдейт вийшов тільки 15 лютого, тому не варто сподіватися на нове велике оновлення найближчим часом.

Нагадаємо, що Google представила безкоштовну операційну систему Chrome OS Flex для старих та слабких PC.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.