Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Анна Трінчер - Треш
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Цей пісня для кожного, хто хоча б раз горів у пожежі почуттів, які виявилися лише ілюзією. Це твоє нагадування, що завжди варто обирати себе.
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Марсельська рибна юшка на український манер
14 грудня у світі відзначається День буйабесу – Bouillabaisse – юшки по-марсельськи. Це класична перша страва з риби та морепродуктів, яку дуже люблять французи, проте готують її у всьому світі. Цікаво, що існує старовинна французька легенда, згідно з якою давньогрецька богиня Афродіта щодня готувала буйабес для свого чоловіка Гефеста.
Файли та іконки на «Панелі завдань» та режим «Не турбувати»: що додали у новій тестовій збірці Windows 11
В операційній системі з'явиться одразу кілька функцій, про які давно просили користувачі
Доступ до тестової збірки отримали учасники програми Insider.
Інформація про новинку ОС з'явилася в офіційному блозі програми, – передає Інформатор.
Нова попередня збірка Windows 11 під номером 22557 отримає відразу кілька цікавих змін, які повинні зробити простіше використання ОС. Розглянемо їх у порядку.
«Панель завдань» тепер отримає функцію drag-and-drop. Вона дозволяє перетягувати будь-які файли та іконки на панель, щоб відкривати їх у запущених програмах або просто закріплювати для зручності. Така можливість вже була в більшості попередніх версія системи, але в Windows 11 її чомусь до цього моменту не було.
У меню «Пуск» тепер можна буде створювати папки з іконками програм.
Розділ «Швидкий доступ» у «Провіднику» тепер матиме можливість закріплення файлів.
Microsoft додасть в ОС режим «Не турбувати». Він відключить всі спливаючі повідомлення, доки ви самі не приберете встановлений режим. Керувати ним можна у «Центрі сповіщень».
Відбулися зміни і в режимі «Фокусування уваги». Він тепер відключає не тільки оповіщення, але й інші фактори, які можуть відволікати користувачів, як індикатори на панелі завдань. Функція дає можливість фокусуватися на чомусь на конкретний час, а також може синхронізуватися з «Годинником» та Microsoft To Do.
У тестовій збірці додали п'ять жестів для сенсорних екранів, які дозволяють керувати меню «Пуск» та «Центром сповіщень».
Вікна запущених програм можна перетягувати на конкретні макети прикріплення Snap Layouts, щоб поміщати їх у конкретні зони екрана.
Налаштування Windows отримали рекомендації щодо енергозбереження для користувачів, у яких вимкнено перехід у сплячий режим та вимкнення екрана під час бездіяльності пристрою.
«Диспетчер завдань» отримав редизайн, який відповідає оформленню Windows 11. Також у ньому тепер можна вибрати темну тему. Утиліта також отримала більше налаштувань, зміни навігаційної панелі та «Режим ефективності». Останній дає можливість обмежити споживання ресурсів PC конкретним програмам.
Пошук по ОС також покращили. Тепер працює швидше і точніше виявляє шукані файли.
Коли відбудеться повноцінний реліз оновлення, поки що неясно. Перший великий апдейт вийшов тільки 15 лютого, тому не варто сподіватися на нове велике оновлення найближчим часом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.