"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Українські пілоти на F-16 вдосконалюють знання англійської мови, навчаються за симуляторах та тренажерах
Українські пілоти продовжують вдосконалювати свої уміння для майбутніх польотів на багатоцільових винищувачах F-16. Вже зараз формуються нові групи льотчиків, а ті, що вже сформовані, - відточують свою майстерність.
Про підготовку пілотів на F-16 розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат під час телемарафону. Він додав, що пілоти активно вивчають англійську мову та тренуються на симуляторах.
Нові групи, безумовно, формуються. Тут льотчики виконують домашнє завдання з вивчення (англійської) мови й адаптуються до F-16 за допомогою симуляторів – ви вже бачили, – цитує "УП" слова Ігната.
Він також зазначив, що не може коментувати хід навчання українських пілотів на винищувачах F-16 за кордоном, оскільки західні партнери не хочуть публічно озвучувати такого роду інформацію. Втім, Ігнат підтвердив, що українські пілоти за кордоном навчаються.
Речник Повітряних Сил ЗСУ додав, що українські льотчики вже відпрацьовують польоти на авіатренажерах, які повністю відтворюють кабіну пілота. Наступним етапом стануть повноцінні пілоти у небі за участі інструктора.
Літають уже і на авіаційних тренажерах – це не симулятор, це вже фактично повноцінний літак: кабіна, яка рухається, яка повністю повторює кабіну F-16. Наступний етап – відповідно, польоти з інструктором уже в справжніх літаках, – додав Ігнат.
Згідно з повідомленням речниці Пентагону Сабріни Сінгх, яке було опубліковано 29 вересня 2023 року, мовні курси для українських пілотів, які прибули до США для навчання на винищувачах F-16, розпочалися. Навчання здійснюється на базі Центру мовної підготовки Військово-повітряних сил США на авіабазі Лекленд у Техасі.
Тривалість курсів залежатиме від навичок англійської мови, якими вже володіють українські пілоти. За словами Сінгх, деякі пілоти вже мають достатній рівень англійської мови, щоб розпочати навчання на винищувачах F-16, інші ж потребуватимуть додаткового часу для освоєння мови.
Мовні курси для українських пілотів є першим етапом програми підготовки до F-16. Після завершення мовних курсів пілоти розпочнуть навчання на симуляторах F-16, а потім перейдуть до реального навчання на винищувачах.
Програма підготовки українських пілотів до F-16 є частиною широкомасштабної військової допомоги США Україні, яка надається у відповідь на російську агресію.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що український пілот розповів про хід навчання на винищувачах F-16.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.