Моя нова пісня «просто кохаю» про бажання бути разом у дрібницях: писати вірші, дарувати пісні, цілувати “просто так”, обирати людину щодня не тому, що треба, а тому, що хочеться бути з нею. Просто бути поруч, просто кохати.
Всі туристи повинні дотримуватися соціальної дистанції
У суботу, 16 липня, в Парижі для туристів відкрили Ейфелеву вежу. Але з 21 липня її можна буде відвідати тільки з сертифікатом про COVID-вакцинації.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на офіційний сайт Ейфелевої вежі.
Так, до 21 липня Ейфелеву вежу зможуть відвідати всі бажаючі, після чого від туристів старших за 18 років будуть вимагати сертифікат про COVID-вакцинації.
Також діти старші за 11 років повинні будуть носити маски. При цьому всі туристи повинні дотримуватися соціальної дистанції.
Нагадаємо, продаж квитків на відвідування Ейфелевої вежі відкрили ещ 1 червня .
Також Інформатор писав, що Франція зняла обмеження на в'їзд для туристів, розділивши країни світу на три зони - «червону», «помаранчеву» і «зелену». Залежно від епідеміологічної ситуації, правила перетину кордону будуть різними.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .