Евакуація з району Корабел: Нацполіція показала, як рятує життя у Херсоні

Протягом останніх чотирьох діб патрульні вивезли 110 людей, серед них - діти, літні люди та ті, хто не може самостійно пересуватися

херсон
Евакуація в Херсоні триває з 2 серпня

В Херсоні вже п'ятий день триває евакуація мешканців мікрорайону Корабел. Через посилення ворожих обстрілів залишатися там небезпечно. Тільки за чотири дні вивезли понад сотню людей.

Про те, як відбувається евакуація, показали у Нацполіції. Правоохоронці наголошують, що окупанти систематично обстрілюють житлові квартали, атакують дронами та знищують важливі об’єкти інфраструктури.

Протягом останніх чотирьох діб патрульні допомогли 110 людям. Серед евакуйованих - діти, літні люди та ті, хто не може самостійно пересуватися. Також вивозять домашніх тварин, щоб родини не втрачали своїх улюбленців.

Поліцейські наголошують, що кожного, хто потребує порятунку, доставлять у безпечніше місце. Для евакуації можна звернутися на:

  • 102 або 101
  • гарячу лінію МВА: 050 040 44 24 та 098 958 17 90
  • обласний контакт-центр: 0 800 330 951

Евакуація з Мікрорайону Корабел

Інформатор раніше писав, що місцева влада оголосила евакуацію в суботу, 2 серпня, після того, як російська авіація вдарила по мосту, що з’єднує мікрорайон Корабел з центром Херсона. У неділю, 3 серпня, міст знову обстріляли. Зараз ним ще можна проїхати, але це складно.

Евакуйованих людей, якщо вони хочуть, розвозять у більш безпечні райони Херсона. Ті, кому нікуди їхати, залишаються у тимчасових центрах евакуації, а якщо потрібно - їх направляють до лікарень.

У центрах евакуації є вбиральня, кухня, де готують обіди та пропонують чай, каву, воду. Люди там можуть отримати психологічну допомогу. Їх розселяють по кімнатах, а потім спілкуються, щоб зрозуміти, куди їм їхати далі.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити