«Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання»
"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Люди часто вважають, що їхнє постійне перебування з телефоном дозволить їм не пропускати важливих для них подій, інформації чи вражень. Я ж зробив для себе абсолютно протилежне відкриття. Мені здається, що саме в ті моменти, коли ми “залипаємо“ в своїх девайсах – ми втрачаємо важливі для нас моменти і час.”
Яценко вимагав визнати себе та страхову компанію "Інгосстрах" ніяк не пов’язаним з ПриватБанком
Володимир Яценко, колишній топменеджер ПриватБанку, спочатку намагався замісти сліди після виведення 8,2 млрд грн з банку, а тепер хоче прибрати до рук зерновий термінал “Боріваж”.
Володимир Яценко має багату та цікаву судову історію. В суді Яценко вимагав визнати себе та страхову компанію «Інгосстрах», яка банкрутить “Боріваж”, ніяк не пов’язаним з ПриватБанком. Це мало дозволити йому уникнути відповідальності.
Справа дійшла до Верховного Суду, де колишньому ексзаступнику голови правління ПриватБанку відмовили. Яценко також намагався оскаржити націоналізацію банку, проте згодом відмовився від цієї ідеї.
Також колишній посадовець мав "зуб" на Державну авіаційну службу України, яка не дала йому втекти до Відня начебто для візиту у приватного лікаря, та у лютому 2021 року приземлила його літак в аеропорту "Бориспіль". Спочатку Яценко щастило та суд визнав рішення щодо зміни плану польоту літаком Hawker 800XP/850XP протиправним.
Історія про візит до віденського лікаря потрапила до Верховного Суду, який постановив розглянути суперечку з початку. Проте з другої спроби Яценко «пролетів» – судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду вирішили, що у зміні маршруту немає нічого незаконного.
Лікування у приватних клініках Відня для колишніх посадовців Привату, ймовірно, було звичною справою. За даними прокурорів САП в одному з месенджерів був спеціальний чат для керівників ПриватБанку з назвою "Вспомнить всё", в якому був й Володимир Яценко. Саме він запропонував прилетіти до Відня одній з представниць банку за іменем "Надя", яка мала на комп’ютері компрометуючу інформацію.
"Если изымут, Наде надо улетать... Давайте брать билет на Вену, пусть сюда прилетает. Сегодня, из Днепра", - начебто так колишній топпосадовець ПриватБанку Яценко намагався замісти сліди після виведення 8,2 млрд грн з фінустанови.
Загалом справу проти Яценко та інших екс-керівників Привату тільки нещодавно почали предметно розглядати. Й одразу Яценко спробував повернути заставу у понад 52 млн грн, яку за нього вніс «ФІНТЕХ БЕНД» (monobank). Яценко обіцяв спрямувати ці кошти на виробництво БПЛА «Довбуш», проте чомусь суддя ВАКС йому не повірив.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.