“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Значне вливання води з Каховської ГЕС у Дніпро, що впадає у Чорне море, може спровокувати стрибок опріснення, а це, своєю чергою, спровокує екологічну катастрофу
Надходження дніпровських вод до пониззя Дніпра відбувається шляхом регульованого спускання певних їх об’ємів через греблю Каховської ГЕС. Режим подачі води є вкрай важливим фактором існування водної екосистеми не тільки пониззя Дніпра, а й Чорного моря, оскільки зараз відбувається неконтрольоване надходжжя великої кількості води.
На це звернула увагу радниця голови Офісу президента Андрія Єрмака Дарія Зарівна у своєму Telegram-каналі. За словами чиновниці, екологічний тероризм російської армії може спровокувати масштабну трагедію.
Ми можемо говорити про екоцид Чорного моря - під загрозою його екосистема, - зазначила Зарівна.
За її словами, через значний приток води із Дніпра опріснення солоного моря може бути вельми різким. Через це постраждають чорноморські флора та фауна.
Підрив Каховської ГЕС загрожує катастрофою для 16 тисяч осіб. Під загрозою затоплення можуть опинитися 80 населених пунктів. Евакуацію людей із підтоплених регіонів вже розпочали.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.