“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це підприємство окупантів виготовляє ПЗРК "Панцир-С" і "Панцир-С1"
У російській Тулі 20 січня пролунала низка гучних вибухів. Після них з'явилися повідомлення, що уражений завод російського ВПК "Щегловський вал". Підприємство атакували дрони, а згодом на заводі спалахнула пожежа.
У виданні "РБК Україна" із посиланням на власні джерела в ГУР МО пишуть, що до цієї атаки дронів має відношення українська розвідка. Російський завод виготовляє ПЗРК "Панцир С" і "Панцир-С1".
"За даними джерел, це була планова робота Головного управління розвідки Міноборони України", - стверджують у матеріалі.
Тула стала лише маленькою частинкою масштабного бавовняного пазлу цієї ночі. Загалом дрони атакували Смоленську, Ленінградську, Орловську й Тульську області.
До слова, ПЗРК "Панцир С" і "Панцир-С1" — це російські самохідні зенітно-ракетно-гарматні комплекси. Вони призначені для захисту від літальних апаратів низької і середньої висоти, таких як гелікоптери, штурмовики, літаки-винищувачі та безпілотні літальні апарати.
"Панцир С" був розроблений у 1990-х роках і прийнятий на озброєння російської армії в 2006 році. Він має два 30-мм гармати 2А38М і 12 ракет 57Е6Е. Гармати мають дальність стрільби до 4 км, а ракети — до 20 км.
"Панцир-С1" є модернізованою версією "Панцира С". Він був прийнятий на озброєння в 2012 році. Він має ті ж гармати, але ракети мають більшу дальність стрільби — до 25 км.
Обидва комплекси мають високу ефективність проти літальних апаратів низької і середньої висоти. Вони також є досить мобільними, що дозволяє їм швидко переміщатися на нові позиції.
Очільник української розвідки Кирило Буданов обіцяв, що у візити бавовни у росію почастішають. Ці його слова яскраво підтверджуються нещодавніми атаками дронів на території росії. Як з'ясувалося, їх могло організувати ГУР МО Україн.
Відомство "доставило ударні дрони до Санкт-Петербурга, завдало удару по нафтовому терміналу, а також завдало ударів по пороховому заводу та нафтобазі в Брянській області". Така інформація прозвучала в рамках інтерв'ю з головою розвідки Кирилом Буданова для Financial Times, втім не від його імені.
20 січня безпілотники атакували декілька російських областей. Дрон зафіксували над Тульською областю. Як уточнили у міноборони рф, дрон був літакового типу і його, нібито, збили.
Безпілотники кружляли також в Орловській та Смоленській областях. Там прогриміла низка вибухів. За попередніми даними, ніхто не постраждав. Пізніше міноборони рф повідомило про знищення ще трьох дронів над Смоленською областю.
Відомо, що у Ленінградській області палав портовий термінал. Він належить компанії "Новатек". Кадри з пожежею розходяться у соцмережах. Росіяни пишуть, що горить сховище газового конденсату. Причиною пожежі стали два безпілотники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.