Дві червоні та три в плюсі. Як Луческу дивився за першим матчем Динамо в новому сезоні

Динамо підтвердило амбітність на новий сезон

Динамо Київ
Андрій Ярмоленко видав не найкращй свій матч

30 липня столичне Динамо стартувало в новому чемпіонаті України матчем проти Минаю.

У стартовому складі киян вийшов Андрій Ярмоленко, який міг відзначитися вже на 2-й хвилині, але після пасу з глибини поля він хоча й вийшов до воріт, але пробив значно вище – до того ж арбітр Максим Козиряцький із Запоріжжя зафіксував у нього офсайд.

А Минай тут же шокував підопічних Мірчі Луческу. Вітенчук вдало зіграв на підбиранні після атаки та влучив у ворота Бущана з дальної відстані – 0:1.

На 27-й хвилині "біло-сині" зрівняли рахунок. Ванат вдало зіграв на добиванні – 1:1. За кілька хвилин Шапаренко зробив рахунок – 2:1.

На 33-й хвилині  центральний захисник Динамо Попов порушив правила та отримав пряму червону картку. Потім у Минаю був вилучений Бандура на 56 хвилині.

Буяльський виконав пенальті  та довів рахунок до 3:1 на 87 хвилині матчу, а крапку в поєдинку наніс Караваєв на  93 хвилині (4:1).