Два вилучення і сім забитих м'ячів - «Олександрія» перемогла «Інгулець»

В інших матчах туру СК «Дніпро-1» здобув першу перемогу в чемпіонаті, а «Ворскла» завдяки виїзній перемозі втримала друге місце в турнірній таблиці УПЛ

Про перебіг подій в матчах і результати туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор.

У неділю, 18 жовтня, відбулися три поєдинки шостого туру розіграшу Прем'єр-ліги. У стартовій зустрічі дня «Олімпік» приймав полтавську «Ворсклу», яка залишилася на деякий час без головного тренера . Попри високий темп гри команди в першому таймі моментами не порадували. Слід зазначити небезпечний удар Політило, який в красивому стрибку відбив голкіпер «Ворскли» Резник. На 69-й хвилині матчу Кулач скористався скидкою Щербака в штрафний «Олімпіка» і забив, як виявилося, переможний гол. На другій доданій хвилині Наджееб отримав друге попередження, але скористатися чисельною перевагою футболісти «Олімпіка» просто не встигли. «Ворскла» набрала 14 очок і поступається лідеру турнірної таблиці київським «Динамо» лише за різницею м'ячів.

У матчі «Олександрія» - «Інгулець» події розвивалися стрімко. Вже на 10-й хвилині господарі вели з перевагою в 2 м'ячі. Спершу Грицук ударом з розвороту відправив м'яч в дальній кут, а через 3 хвилини Устименко після пасу Третьякова подвоїв перевагу «Олександрії». На 35-й хвилині Бондаренко після знижки Бабогло в вільну зону відправив м'яч у порожні ворота «Інгульця». А на 41-й хвилині грубою помилкою голкіпера скористався Дудка, забивши четвертий м'яч у ворота гостей. Вже через 2 хвилини «Інгульцю» вдалося один м'яч відіграти - Коваленко після передачі Балана забив в ближній кут. На 45-й хвилині Лучкевич отримав другу жовту картку, залишивши «Олександрію» в меншості на весь другий тайм.

Після перерви «Інгулець» все частіше підбирався до штрафного «Олександрії». На 66-й хвилині Грицук збив Бартуловіча, і сам потерпілий впевнено реалізував пенальті. Через дві хвилини Павлов отримав пряму червону за грубий фол проти Устименко, тим самим зрівнявши склади команд. На 73-й хвилині Мельник збив Фатєєва в штрафний команди господарів, і тепер Янаков реалізував одинадцятиметровий удар. «Інгулець» міг піти від поразки, але воротар «Олександрії» Борисенко відбив небезпечний удар Запорожця.

Поєдинок СК «Дніпро-1» - «Десна» завершував програму шостого туру. Господарі вийшли вперед вже на другій хвилині матчу. Назаренко обігрався з Когутом, і з лінії півкола штрафного відправив м'яч у ближню дев'ятку. М'яч перейшов під контроль «Десни», але загрози воротам САРНАВСЬКИЙ атакуючі дії гостей не представляли. На 14-й хвилині Назаренко намагався втекти в контратаку, але його прохід зупинив Мостовий, вибивши м'яч в аут. На 30-й хвилині Мостовий збив Назаренко, за що отримав жовту картку від арбітра матчу Катерини Монзуль. В кінці тайму попередження отримав Адамюк, порушивши правила проти Тотовицького.

На 48-й хвилині Булеца пробив в поперечину воріт «Десни», а намагався зіграти на добиванні Когута збив Домбровський. Довбік реалізував пенальті точним ударом в правий нижній кут. І відразу в наступній атаці Булеца не влучив у дальній кут воріт Паста. На 63-й хвилині подача зі штрафного завершилася ударом Когута по воротах Паста - голкіпер «Десни» в красивому стрибку м'яч відбив.

Через 5 хвилин Піхальонок змістився з правого краю і потужно пробив з-за меж штрафного, але влучив у штангу. А на 72-й хвилині атаку провела «Десна», і Дуглас вибив м'яч з лінії воріт «Дніпра-1» після удару Тотовицького. Дуглас знову зіграв надійно, перервавши небезпечну передачу в штрафну «Дніпра-1». У компенсований час м'яч після удару Калитвинцева пройшов в декількох сантиметрах від штанги воріт господарів поля. «Дніпро-1» здобув першу перемогу в чемпіонаті, і в наступному турі зіграє з аутсайдером Прем'єр-ліги МФК «Львів».

Матчі, зіграні 18 жовтня:

• «Олімпік» - «Ворскла» 0: 1 (Кулач, 69);
  • «Олександрія» - «Інгулець» 4: 3 (Грицук, 7, Устименко, 10, Бондаренко, 35, Дудка, 41 - Коваленко, 43, Бартулович, 67 (з пенальті), Янаков, 74 (з пенальті));
  • СК «Дніпро-1» - «Десна» 2: 0 (Назаренко, 2, Довбік, 50, (з пенальті)).

Поєдинки сьомого туру УПЛ відбудуться 24 і 25 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поразку Василя Ломаченка в бою за звання абсолютного чемпіона в легкійвазі,і результати матчів Прем'єр-ліги, зіграних 17 жовтня.