Дубль Жиру не допоміг Мілану проти чемпіона: огляд 10-го туру Серії А

Інтер збільшив відрив від переслідувачів

Олів'є Жиру
Олів'є Жиру забив за Мілан після тривалої паузи Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі десятого туру Серії А. Інтер здолав Рому і закріпився на чолі турнірної таблиці. Наполі врятувався від домашньої поразки у матчі з Міланом.

Поєдинки десятого туру Серії А проходили 27, 28, 29 і 30 жовтня. Дженоа здобула три очки, забивши з допомогою Руслана Маліновського. Кальярі переміг Фрозіноне, поступаючись 0:3.

Дженоа - Салернітана 1:0

Відкривав ігрову програму десятого туру поєдинок Дженоа і Салернітани. Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі Дженоа і на 35-й хвилині віддав результативну передачу на Гудмундссона. Цей гол став єдиним у матчі, а українця замінили на 59-й хвилині.

• Дженоа - Салернітана 1:0;
    Гол: Гудмундссон, 35.

Огляд матчу Дженоа - Салернітана

Сассуоло - Болонья 1:1

Зіркзе вивів Болонью вперед вже на третій хвилині. Перед перервою Болока ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок. Після перерви рахунок не змінився.

• Сассуоло - Болонья 1:1;
    Голи: Болока, 44 - Зіркзе, 3.

Огляд матчу Сассуоло - Болонья

Лечче - Торіно 0:1

Лечче добре почав сезон, але потроху починає опускатись у турнірній таблиці. Поразка від Торіно стала третьою для команди в останніх п’яти матчах.

• Лечче - Торіно 0:1;
    Гол: Бонджорно, 41.

Огляд матчу Лечче - Торіно

Ювентус - Верона 1:0

Ювентус мав суттєву перевагу, проте ніяк не міг вразити ворота суперника. Верона майже втримала бажану нічию, але пропустила на 7-й компенсованій хвилині.

• Ювентус - Верона 1:0;
    Гол: Камб’язо, 90+7.

Огляд матчу Ювентус - Верона

Кальярі - Фрозіноне 4:3

В цьому поєдинку сталось щось неймовірне. Фрозіноне забив двічі у першому таймі, а на початку другого Брешіаніні довів перевагу гостей до трьох м’ячів. Проте Кальярі не здався. Господарі скоротили відставання до мінімуму, а дубль Паволетті у компенсований час приніс Кальярі перемогу.

• Кальярі - Фрозіноне 4:3;
    Голи: Орістаніо, 72, Макумбу, 76, Паволетті, 90+4, 90+6 - Суле, 23, 37, Брешіаніні, 49.

Огляд матчу Кальярі - Фрозіноне

Монца - Удінезе 1:1

В Удінезе все стабільно. Хоча клуб і змінив тренера, на результат це поки не вплинуло. Удінезе здобув сьому нічию у десяти матчах. Перемог у команди поки немає.

• Монца - Удінезе 1:1;
    Голи: Кольпані, 27 - Лукка, 66.

Огляд матчу Монца - Удінезе

Інтер - Рома 1:0

Лідер чемпіонату Італії Інтер приймав амбіційну Рому. Господарі володіли перевагою і створили чимало небезпечних моментів. Втім все вирішив гол Тюрама на 81-й хвилині.

• Інтер - Рома 1:0;
    Гол: Тюрам, 81.

Огляд матчу Інтер - Рома

Наполі - Мілан 2:2

Перший тайм склався для Мілану добре. Жиру ударами головою забив два дуже схожих м’ячі і забезпечив команді гостей комфортну перевагу. Але все змінилось після перерви. Політано скоротив відставання, а Распадорі на 63-й хвилині ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

У компенсований час команди обмінялись небезпечними моментами. Калабрія з близької відстані не влучив у ворота Наполі, а у зворотній атаці голкіпер Мілана ногою парирував удар Кварацхелії.

• Наполі - Мілан 2:2;
    Голи: Політано, 50, Распадорі, 63 - Жиру, 22, 31.

Огляд матчу Наполі - Мілан

Емполі - Аталанта 0:3

Скамакка вивів Аталанту вперед вже на 5-й хвилині. На 29-й хвилині Скамакка асистував Коопмейнерсу, а на початку другого тайму знову забив сам. Півзахисник Емполі Віктор Коваленко на поле не виходив.

• Емполі - Аталанта 0:3;
    Голи: Скамакка 5, 51, Коопмейнерс 29.

Огляд матчу Емполі - Аталанта

Лаціо - Фіорентина 1:0

Закінчував ігрову програму десятого туру матч Лаціо – Фіорентина. В поєдинку рівних суперників все йшло до нічиєї. Проте у компенсований час арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота Фіорентини за гру рукою. Пенальті впевнено реалізував Іммобіле і приніс Лаціо перемогу.

• Лаціо - Фіорентина 1:0;
    Гол: Іммобіле, 90+5 (пен).

Огляд матчу Лаціо - Фіорентина

Після десятого туру лідер не змінився. На чолі турнірної таблиці Серії А перебуває Інтер. Ювентус випередив Мілан та йде другим.

Дубль Жиру не допоміг Мілану перемогти Наполі: огляд 10-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А

Поєдинки одинадцятого туру Серії А відбудуться 3, 4, 5 та 6 листопада. Інтер зустрінеться з Аталантою, а Ювентус завітає у гості до Фіорентини.