Дубль Безбородько на останніх хвилинах матчу приніс «Десні» перемогу над «Інгульцем»

«Десна» вийшла в одноосібні лідери чемпіонату України.

Забивши два м'ячі наприкінці поєдинку, «Десна» здобула третю перемогу поспіль. «Інгулець» після трьох поразок замикає турнірну таблицю УПЛ.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У понеділок, 9 серпня, в сонячному Чернігові «Десна» і «Інгулець» провели поєдинок третього туру УПЛ. Команди грали в таких складах:

Десна: Литовка, Сафронов, Завійський, Селін, Картушов, Домбровський, Арвеладзе, Калитвинцев, Тотовицький, Гуцуляк, Будковський.

Запасні: Мисак, Цимбалюк, Масалов, Біловар, Волошин, Безбородько, Дегтярьов, Шевцов.

Інгулець: Гальчук, Полегенько, Салем, Ковальов, Опанасенко, Шарай, Запорожець, Коробенко, Козак, Сітало, Гопей.

Запасні: Шуст, Бартулович, Коваленко, Шишка, Головкін, Павлов, Асмелаш, Поспєлов, Мельничук.

На перших хвилинах матчу «Десна» провела дві атаки, але удар Гуцуляка заблокував захисник «Інгульця», а Завійський побив дуже неточно. Гості відповіли контрвипадом, однак Гопей толком не влучив по м'ячу, лише ковирнув його в сторону воріт «Десни».

На 18-й хвилині Гуцуляк увірвався у штрафну, став зміщатися вправо, відводячи за собою голкіпера і віддав в центр, а Будковський пробив вище порожніх воріт. «Інгулець» теж створював не менш небезпечні моменти. На 30-й хвилині Опанасенко ударом в дотик замкнув передачу з правого флангу. Литовка надійно закрив ближній кут і парирував удар. Через 4 хвилини Гопей вирішив пробити п'ятою, але і тут голкіпер «Десни» не дрімав.

На 51-й хвилині Гальчук вступив в боротьбу і вийшов далеко в поле. Калитвинцев спробував забити з центру поля, але не влучив у ворота. У наступній атаці Завійський найпотужнішим ударом метрів з тридцяти відправив м'яч поруч з лівою штангою воріт «Інгульця».

Незабаром Завійський відзначився у своїх воріт, вкинувши аут прямо на ногу суперника. Гопей після такого несподіваного подарунка віддав пас під удар партнеру, а Сітало пробив набагато вище воріт.

На 75-й хвилині Цимбалюк пролетів повз м'яч і не зміг замкнути передачу зі штрафного на ліву штангу воріт «Інгульця». Через кілька хвилин після аналогічної подачі Калитвинцева Сафронов головою пробив над поперечиною. На 81-й хвилині Гопей головою пробив у нижній кут, а Литовка в стрибку відбив удар.

На 86-й хвилині «Десна» відкрила рахунок. Калитвинцев справа закинув в штрафну, і Безбородько, навіть не особливо вистрибуючи, головою переправив м'яч у сітку. А на першій компенсованій до основного часу матчу хвилині Безбородько ударом в правий кут завершив контратаку «Десни».

• «Десна» - «Інгулець» 2: 0 (Безбородько, 86, 90 + 1).

11 серпня «Динамо» і «Минай» зіграють пропущений матч першого туру. А 4-й тур УПЛ пройде 14-18 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.