«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Постраждалих розмістили в шести лікарнях
В смертельному ДТП, що трапилося неподалік від польського міста Кошице в суботу, 6 березня, з рейсовим автобусом "Познань-Херсон", загинуло п'ятеро українців. Ще 26 українських громадян залишаються в лікарнях.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на речника МЗС Олега Ніколенко в Twitter.
"За сприяння консулів перша група з 24 українців вирушила до України. У лікарнях залишаються 26 наших громадян", - написав спікер МЗС.
Він уточнив, що потерпілі українці "забезпечені всім необхідним лікуванням і цілодобової консульської опікою".
"Гаряча лінія" МЗС для родичів: +38 044 238 1588.
Крім того, в МЗС уточнили,що за попередніми даними, причиною смертельної аварії стало те, що водій не впорався з керуванням.
Нагадаємо, загальна кількість постраждалих в смертельному ДТП - 39 осіб, з 59 пасажирів, включаючи водіїв. Постраждалих розмістили в шести польських лікарнях.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Польщі автобус "Познань-Херсон" вилетів в кювет і перекинувся.Серед загиблих - українці.
Також повідомлялося, в МЗС уточнили кількість українців, які загинули в рейсовому автобусі Познань-Херсон .