«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Ремонтуватимуть 18-кілометрову ділянку дороги
З 23 червня тимчасово закривають проїзд у напрямку Борисполя з Києва. Таке рішення прийняли через ремонт дороги до міжнародного аеропорту «Бориспіль», який повинен завершитися до 20 серпня.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу «Укравтодору».
Ремонтуватимуть 18-кілометрову ділянку дороги, яка веде від Києва до аеропорту «Бориспіль».
«У зв’язку з ремонтними роботами дорога в аеропорт може займати більше часу ніж зазвичай. Тому, у день вильоту будьте уважними. Враховуйте зміни організації дорожнього руху, і заплануйте виїзд заздалегідь», — йдеться в повідомленні.
До слова, на час ремонту рух транспорту у дві сторони буде здійснюватися по проїзду в напрямку Києва.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні викрили багатомільйонні махінації при ремонті автомобільних доріг.
Також повідомлялося, Кабмін витратить на ремонт і будівництво українських доріг понад 31 млрд гривень у 2021 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.