«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Серед іншого ці медики дадуть можливість нашим лікарям-героям відпочити
В Україну приїхали травматологи, реаніматологи та медичні сестри з Литви. Міністерство охорони здоров'я України вже отримало близько 2 тисяч таких заявок від іноземних лікарів.
Як передає Інформатор, про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.
"Досвідчені іноземні медичні фахівці допоможуть нашим медикам лікувати поранених, а також дозволять нашим лікарям-героям відпочити", - розповів він.
За словами Радуцького, лише з Литви відгукнулося 300 медиків, які бажають допомагати в Україні, а німецька медична асоціація повідомляє про 1,1 тисяч фахівців, які вже подали заявки та готові працювати з українськими лікарями в умовах війни.
Крім того, нещодавно в Україну вже приїхали 24 медики з Литви, серед яких травматологи, реаніматологи та медичні сестри.
До цього Україна зверталася з проханням надіслати анестезіологів, реаніматологів, ортопедів-травматологів, хірургів для лікування травм та поранень.
За даними МОЗ, зараз в Україні працюють 230 медиків-іноземців. Серед них 60 фахівців з Ізраїлю, які допомагають у польовому шпиталі на території Львівської області.
Також Інформатор писав, що Україна є однією з найзамінованіших країн світу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.