«Донбас» виграв другий матч фінальної серії з «Кременчуком»

«Кременчук» вдруге поспіль поступився «Донбасу» в овертаймі

«Кременчук» вдруге поспіль поступився «Донбасу» в овертаймі.

Про підсумки другого матчу фінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор.

У п'ятницю, 9 жовтня, відбувся другий матч фінальної серії до чотирьох перемог розіграшу УХЛ між «Кременчуком» і «Донбасом». Перший поєдинок між командами закінчився перемогою «Донбасу» в овертаймі.

Матч проходив на арені «Айсберг» в Кременчуці. Гості відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Шайба після кидка Туркіна прошила сітку воріт «Кременчука», і арбітрам довелося вдатися до допомоги відео-повторів для фіксації взяття воріт. «Кременчук» перевів гру в зону «Донбасу». Воротар гостей Дяченко відбив кілька небезпечних кидків. А за дві хвилини до кінця першого періоду Захаров, перебуваючи прямо перед воротами, кидком з середньої дистанції закинув другу шайбу «Донбасу» в матчі.

Другий період почався з більшості у «Донбасу», яке гравці команди гостей реалізувати не змогли. В середині періоду при чисельній перевазі господарів лише перекладина врятувала ворота «Донбасу» після кидка Гриценко, а потім в черговий раз надійно зіграв Дьяченко. «Донбас» отримав видалення за порушення чисельного складу, і на цей раз «Кременчук» чисельну перевагу реалізував Дубінін - він вдало зіграв на добиванні після затяжної атаки. Небезпечно кидав Большаков, і тепер каркас воріт врятував уже команду господарів.

На 6-й хвилині третього періоду голкіпер «Кременчука» Давлетшін, вже лежачи на льоду, зумів зреагувати на кидок Мілєхін. «Кременчук» зрівняв рахунок на 49-й хвилині матчу. Тютченко кидком з середньої дистанції з-під захисника відправив шайбу в ворота «Донбасу». А на 52-й хвилині Дубінін, зігравши на добиванні, вивів команду господарів вперед.

Але лише через 11 секунд Буценко отримав пас з-за воріт, і з п'ятачка розстріляв голкіпера «Кременчука». «Донбас» поміняв голкіпера - на майданчик вийшов Андрюхов. Більше в третьому періоді команди шайб не закинув. Як і в першому поєдинку фінальної серії, переможець визначився в овертаймі.

У додатковому періоді стало помітно, що команди втомилися. Шайба перелітала із зони в зону, і арбітри часто фіксували прокинув. А на 9-й хвилині овертайму Мілєхін увійшов в зону по лівому борту, і кидком з-під захисника приніс перемогу «Донбасу».

• «Кременчук» - «Донбас» 3: 4 (0: 2, 1: 0, 2: 1, 0: 1) (рахунок у серії 0: 2).

Серія переїжджає в Дружковку, де 12 жовтня команди проведуть третій поєдинок фінальної серії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про результати матчів плей-офф відбору на Євро, і про старт сезону в баскетбольній Суперлізі України.