«Донбас» в результативному матчі обіграв «Дніпро», а «Краматорськ» дотиснув «Маріуполь»

«Маріуполь» зумів відігратися з 0: 3, але все ж поступився.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 15 листопада, відбулися два поєдинки восьмого туру Української хокейної ліги, в яких «Краматорськ» приймав «Маріуполь», а лідер регулярного чемпіонату «Донбас» грав з херсонським «Дніпром». Обидва матчі проходили на арені «Альтаїр» у Дружківці, так як домашня арена «Краматорська» поки не готова приймати поєдинки УХЛ.

У матчі «Краматорська» з «Маріуполем» господарі відкрили рахунок на 3-й хвилині. Після кидка Гринкевича шайба потрапила у голкіпера «Маріуполя» Мамедова, і перелетівши через нього виявилася у воротах. «Краматорськ» отримав чисельну перевагу і реалізував його за кілька секунд до закінчення часу штрафу. Ципнятов кидком з середньої дистанції подвоїв перевагу господарів. На 12-й хвилині атака «Маріуполя» завершилася кидком Ромащенка в штангу воріт Шевчука. За 15 секунд до кінця першого періоду Ципнятов проштовхнув шайбу у порожній кут воріт, зробивши рахунок 3: 0.

У перерві гості провели заміну голкіпера. Місце в воротах «Маріуполя» посів Дуве, і вже в першій половині періоду кілька разів врятував свою команду. «Краматорськ» заробив вилучення, і Коваленко кидком від синьої лінії реалізував чисельну перевагу «Маріуполя». А на 32-й хвилині той же Коваленко скоротив перевагу команди господарів до мінімуму. Дуве знову вступив в гру, відбивши кидок Сурсова на 37-й хвилині. «Маріуполь» провів контратаку, і за 5 секунд до кінця періоду Ромащенко зрівняв рахунок.

На 45-й хвилині Подзіньш замкнув передачу на дальню штангу і вивів «Краматорськ» вперед. Господарі намагалися закріпити успіх, але їх плани своєю грою засмутив Дуве, кілька разів рятував свою команду. Спроби «Маріуполя» відігратися теж ні до чого не призвели - Шевчук відбив всі кидки по своїх воротах. В кінці періоду «Маріуполь» зняв воротаря, але міг пропустити сам. Жвачкін виявився перед порожніми воротами, однак закинути шайбу йому поміщали гравці оборони.

У центральному матчі восьмого туру «Донбас» приймав «Дніпро». Гості вийшли вперед на 9-й хвилині матчу. Воробйов кидком з середньої дистанції пробив воротаря «Донбасу» Трифонова. На 11-й хвилині Трифонов відбив дальній кидок капітана «Дніпра» Макарова, але з кидком Афанасьєва, який зіграв на добиванні, нічого вдіяти не зміг.

На першій хвилині другого періоду «Донбас» заробив чисельну перевагу і тут же його реалізував. Шишлянніков вийшов до воріт «Дніпра» і переграв Хомутова. В середині періоду Трифонов відбив кілька кидків по своїх воротах під час затяжної атаки «Дніпра». На 34-й хвилині Сигарев, обігравши двох захисників, вийшов до воріт «Дніпра», і точним кидком у кут зрівняв рахунок в матчі. Целогородцев спробував повернути перевагу херсонському клубу, але Трифонов не дав себе переграти.

У дебюті третього періоду Сигарев накинув, Шишлянніков підставив ключку і вивів «Донбас» вперед. У складі «Дніпра» вилучення заробив Ратушний, і «Донбас» знову реалізував чисельну перевагу. На 52-й хвилині Шишлянніков відправив шайбу у ворота Хомутова, оформивши хет-трик. Але лише через тридцять секунд Каракулько реалізував вихід один на один і скоротив відставання «Дніпра» в рахунку. «Донбас» провів чергову атаку, і Казаковцев кидком під поперечину відправив п'яту шайбу у ворота «Дніпра». Більш ніж за дві хвилини до кінця третього періоду тренер херсонського клубу зняв голкіпера, і Афанасьєв кидком з п'ятачка скоротив відставання «Дніпра» до мінімуму. «Дніпро» знову випустив шостого польового гравця, але на цей раз пропустив. За 15 секунд до кінця матчу Монс відправив шайбу у порожні ворота.

• «Краматорськ» - «Маріуполь» 4: 3 (3: 0, 0: 3, 1: 0);
  • «Донбас» - «Дніпро» 6: 4 (0: 2, 2: 0, 4: 2).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 18 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку Ліги націй Німеччина -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .