«Донбас» в гостях розгромив «Крижаних Вовків»

Лідер чемпіонату продовжив переможну серію матчів

Закинувши першими, «Крижані Вовки» в результаті крупно програли лідеру чемпіонату. Запала гравцям київського клубу вистачило лише на першу половину матчу.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У понеділок, 15 лютого, відбувся поєдинок тридцять четвертого туру Української хокейної ліги. У Броварах «Крижані Вовки» брали ХК «Донбас».

Команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці. «Донбас» лідирує в чемпіонаті, а «Крижані Вовки» з 13-ма очками замикають турнірну таблицю. Однак незважаючи на турнірне становище, рахунок в поєдинку відкрили «Крижані Вовки». На другій хвилині голкіпер «Донбасу» Трифонов відбив кидок Андрющенка, а Черемнов добив шайбу у ворота. «Донбас» отримав чисельну перевагу і реалізував її вже через 5 секунд. На 11-й хвилині Сигарьова кидком з кола для вкидань зрівняв рахунок.

У другому періоді минуло лише тридцять секунд, а «Донбас» вже відзначився закинутою шайбою. Журавльов кинув від синьої лінії, і закритий гравцями Стельмах побачив шайбу вже в своїх воротах. Через хвилину Сигарьов міг оформити дубль, але при виході один на один не переграв Стельмаха. «Крижані Вовки» відігралися на 27-й хвилині. Трифонова втягнули в ближній бій на п'ятачку, і Дорофєєв відправив шайбу в порожні ворота. Однак через дві хвилини Буценко вдруге в матчі вивів команду гостей вперед. На 35-й хвилині «Донбас» закріпив свою перевагу. Сигарьов в боротьбі із захисником у ближньої штанги переправив шайбу у ворота «Вовків». За 5 секунд до кінця другого періоду Лялька кидком під поперечину зробив рахунок 2: 5.

У перерві «Крижані Вовки» провели заміну голкіпера. Замість Стельмаха на майданчик вийшов Макаренко. Однак воротар «Вовків» недовго залишався «сухим». На 46-й хвилині Шишлянніков залишився один перед воротами і, відправивши шайбу під перекладину, не залишив шансів Макаренку. Гості продовжили атакувати, і на 50-й хвилині Лялька потужним кидком в ближній кут збільшив розрив у рахунку. В кінці матчу «Крижані Вовки» отримали чисельну перевагу 5 на 3, але реалізувати більшість не змогли.

• «Крижані Вовки» - «Донбас» 2: 7 (1: 1, 1: 4, 0: 2).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 17 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше інформатор повідомляв про підсумки матчів 14-го туру УПЛ,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .