«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У матчі півфіналістів минулого сезону сильнішим знову виявився «Донбас».
Пропустивши першим, «Донбас» відвантажив «Дніпру» п'ять шайб. «Маріуполь» у напруженому поєдинку здолав одного з фаворитів УХЛ «Кременчук».
Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .
У п'ятницю, 24 вересня, відбулися два матчі третього туру УХЛ. У першому матчі дня зустрілися «Дніпро» і «Донбас». Команди вийшли на лід в таких складах:
Дніпро: Захарченко (Гурко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Катрич - Кругляков, Панков - Бабчук, Філімонов -; Алдамжаров - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Русаков - Булах - Дуюн, Соляник.
Донбас: Дьяченко (Макаров); Желдак - Фірсов, Смерек - Андрейків, Пангелов-Юлдашев (А) - Соколовський, Ігнатенко -; Коренчук - Буценко - Садовников, Сигарьов (А) - Бірюков - Шишлянніков, Морозов - Захаров (К) - Пересунько, Даниленко - Кривошапкин - Разумов.
Вже на початку поєдинку «Дніпро» заробив два видалення і на 44 секунди залишився втрьох проти п'ятьох суперників. Проте впевнена гра голкіпера дозволила команді господарів зберегти свої ворота в недоторканності. А ось свою чисельну перевагу «Дніпро» реалізував. На 6-й хвилині Саврицький між щитків Дьяченка відправив шайбу у ворота. Але лідерство господарів майданчика тривало недовго. На 13-й хвилині Сигарьов зрівняв рахунок, реалізувавши більшість.
Наступну шайбу «Донбас» закинув також в більшості. На 27-й хвилині точним кидком в лівий нижній кут воріт відзначився Даниленко. Через 4 хвилини Шишлянніков збільшив перевагу гостей до двох шайб. На 33-й хвилині Садовников, закинувши свою першу шайбу в УХЛ, зробив рахунок 1: 4.
На 45-й хвилині Шишлянніков оформив дубль і ще більше зміцнив перевагу чемпіона України. «Дніпро» намагався скоротити різницю в рахунку, але вдруге пробити Дьяченка так і не зміг.
У Кременчуці ХК «Кременчук» приймав ХК «Маріуполь». Склади команд:
Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Гриценко - Тимофєєв, Толстушко - Сібілевіч, Горлушко - Ворона; Коробов - - Денискин, Варава - Грицких - Кошелев, Забавін - Савченко - Созонов, Савицький - Нікулін - Сеник.
Маріуполь: Коровэв (Дуве); Алексєєв - Кудряшов, Декало - Лисенко, Зуєв - Матусевич, -; Щербатов (А) - Кудрін - Казаковцев (А), Благой - Мазур - Бабинець (К), Калейніковас - Лизін - Тютченко, Чердак - Янішевський - Костиков.
Рахунок в матчі відкрили гості. На 9-й хвилині Мазур замкнув передачу на ліву штангу, реалізувавши чисельну перевагу. Перший період так і завершився з мінімальною перевагою команди гостей.
Відігрався «Кременчук» 7-й хвилині другого періоду. Але вже через дві з половиною хвилини Тютченко точним кидком знову вивів «Маріуполь» вперед.
«Маріуполь» ы в подальшому продовжував утримувати перевагу. Замінити воротаря на польового гравця на останніх хвилинах «Кременчуку» завадило видалення Кошелева. Гості уважно відіграли в обороні і здобули першу виїзну перемогу в сезоні.
Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 25 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків та розповість вам про результати протистояння.
Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» в матчі за Суперкубок України, про результатах жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, та баскетбольної Суперліги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .
Фото: УХЛ