«Донбас» та «Краматорськ» зіграли перший матч в історії хокейної Суперліги України

Стартовий поєдинок нового турніру відбувся у Краматорську.

«Донбас» та «Краматорськ» творили історію Суперліги. Перше вилучення заробив гравець Краматорська Святослав Тимченко, а першу шайбу закинув його одноклубник Гліб Лєтов.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У середу, 8 грудня, відбувся перший поєдинок в історії хокейної Суперліги. Суперліга – новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Перший матч Суперліги відбувся у Краматорську. ХК «Донбас» як господар майданчика приймав ХК «Краматорськ». Команди грали у таких складах:

Донбас:  Макаров (Дяченко); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Фірсов; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Морозов – Спруктс – Пересунько, Даниленко – Захаров (К) – Садовиков.

Краматорськ: Трус (Кучер); Бабрусєв – Таран (А), Ваулін – Лєтов, Афанасьєв – Мальцев, Сірченко; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Афанасьєв – Гриценко, Тимченко – Семенов – Середницький, Геворкян – Калінічев – Говорушко.

Відкривали перший матч Суперліги напутнім словом відомий український хокеїст Сергій Варламов, і президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Ну а команди розпочали поєдинок у високому темпі. Шайба не затримувалась у нейтральній зоні і голкіперам нудьгувати не доводилося. Суперники по черзі зіграли у більшості, але скористатися чисельною перевагою не змогли. А ось друге вилучення завдало неприємностей «Донбасу». На 16-й хвилині захисник «Краматорська» Лєтов реалізував чисельну перевагу, закинувши першу історичну шайбу Суперліги.

"Донбас" відігрався на 3-й хвилині другого періоду. Пересунько отримав передачу від голкіпера, в'їхав у зону суперника і кидком із середньої дистанції зрівняв рахунок у матчі. Незабаром «Донбас» знову закинув, проте за секунду до голу гравець атакуючої команди зрушив ворота, і арбітри шайбу не зарахували. А ось на 27-й хвилині Медведєв закинув за всіма правилами. Гравець «Донбасу» вразив вільний кут, реалізувавши чисельну перевагу. Через 17 секунд Спруктс із п'ятачка переправив третю шайбу у ворота «Краматорська». За 7 секунд до кінця другого періоду Пангелов-Юлдашев потужним кидком зробив рахунок 4:1, знову реалізувавши більшість.

«Донбас» продовжив забивати і у третьому періоді. На 45-й хвилині закинутою шайбою відзначився Сигарьов. На 48-й хвилині тренер "Донбасу" провів заміну голкіпера, надавши ігровий час Дяченку. Воротар недовго залишався «сухим». На 54-й хвилині «Краматорськ» провів атаку у меншості та Столяренко кидком у кут відіграв одну шайбу. Через 5 хвилин Шишлянников кидком під перекладину кидком під перекладину встановив остаточний рахунок у матчі – 6:2 на користь «Донбасу».

• "Донбас" - "Краматорськ" 6:2 (0:1; 4:0; 2:1).

Турнирная таблица хоккейной Суперлиги
Турнірна таблиця хокейної Суперліги

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 10 та 12 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчу «Шахтар» - «Шериф» та підсумки інших зустрічей шостого туру Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .