«Донбас» програв «Дніпру», а «Кременчук» знову виявився сильнішим за «Білого Барса»

Відбулися матчі півфінальної серії Української хокейної ліги.

Про результати матчів УХЛ повідомляє Інформатор .

У середу, 2 вересня, у Дружківці та Кременчуці відбулися матчі півфінальних серій розіграшу Української хокейної ліги.

«Донбас» проводив матч з херсонським «Дніпром» на арені «Альтаїр». Гості вже на кінець другої хвилини гри залишилися в меншості, але успішно відбили всі атаки «Донбасу». А на 12-й хвилині помилився воротар «Донбасу», пропустивши кидок Макарова практично від центральної лінії. «Донбас» відігрався через дві хвилини, коли Туркін скористався пасом з-за воріт, та переграв голкіпера гостей. З початком другого періоду господарі майданчика все частіше стали загрожувати воротам суперника. Але шайбу закинув «Дніпро». На 7-й хвилині Макаров оформив дубль, реалізувавши чисельну перевагу своєї команди. В середині періоду гравець «Донбасу» отримав подвійний малий штраф за удар суперника ключкою, і Макаров знову реалізував чисельну перевагу, оформивши хет-трик.

«Донбас» продовжив атакувати і в третьому періоді, на що херсонська команда відповідала гострими контратаками. Господарі в кінцівці матчу зняли воротаря, і навіть зусиллями Монса змогли забити за 9 секунд до кінця поєдинку, але часу для того щоб зрівняти рахунок виявилося недостатньо. «Дніпро» здобув виїзну перемогу і повів в серії до чотирьох перемог. Наступна гра між «Донбасом» та «Дніпром» також пройде на арені «Альтаїр» в Дружківці 3 вересня.

У другому матчі дня «Кременчук» приймав «Білий Барс». Попередня зустріч команд, що проходила у вівторок, 1 вересня, завершилася великою перемогою «Кременчука» з рахунком 5:1.У сьогоднішньому матчі гості відкрили рахунок на 10-й хвилині поєдинку - гравець «Білого Барса» Владислав Куцевич замкнув передачу на дальню штангу.

«Кременчук» намагався відігратися, проте гравці гостей були однозначно проти такого розвитку подій. У кінцівці другого періоду господарі здобули перевагу 5 на 3, але і його реалізувати не вийшло. Пристрасті на майданчику загострилися, і навіть відбулося кілька бійок між суперниками.

Заключна двадцятихвилинка пройшла під повним контролем команди з Полтавської області. «Кременчук» відігрався завдяки голу Денискина на 6-й хвилині третього періоду, і вже через хвилину Созонов кистьовим кидком під поперечину вивів команду господарів вперед. Третю шайбу до воріт «Білого Барсу» закинув Серанов, першим опинившись на добиванні, а Савченко за 6 хвилин до кінця поєдинку зробив рахунок 4: 1 на користь «Кременчука». В результаті другої поразки «Білого Барса» і серія до чотирьох перемог однієї з команд переїжджає до Білої Церкви, де команди зустрінуться 5 вересня.

• «Донбас» - «Дніпро» 2: 3. (Туркін, Монс - Макаров -3) (рахунок у серії 0: 1);
  • «Кременчук» - «Білий Барс» 4: 1. (Денискин, Созонов, Серанов, Савченко, - Куцевич) (рахунок у серії 2: 0).

Раніше ми повідомляли про результати жеребкування Ліги чемпіонів та Ліги Європи .