«Донбас» обіграв «Кременчук» і виявився на відстані однієї перемоги від чемпіонського кубку

Коли рідні стіни не допомагають: п'ятий матч фінальної серії знову закінчився перемогою команди гостей.

Про підсумки п'ятого матчу фінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 16 жовтня, відбувся черговий матч фінальної серії до чотирьох перемог розіграшу УХЛ між «Кременчуком» і «Донбасом». Команди виграли по два гостьових поєдинки, і перед майбутнім матчем рахунок в серії був 2: 2 .

Матч проходив на арені «Айсберг» в Кременчуці. На початку першого періоду воротар «Донбасу» Андрюхов щитком відбив кидок Чемерілова в нижній кут. Чемерілов знову перевірив Андрюхова кидком з гострого кута на 9-й хвилині, і знову голкіпер «Донбасу» зіграв надійно. Через хвилину вже воротар «Кременчука» Новицький продемонстрував клас, відбивши небезпечний кидок Туркіна. На 14-й хвилині Созонов кидком з гострого кута в ближній кут вивів «Кременчук» вперед. За дві хвилини до кінця періоду «Донбас» отримав перевагу 5 на 3, але скористатися чисельною перевагою не зміг.

На 3-й хвилині другого періоду штраф за затримку часу отримав голкіпер «Донбасу», і він же врятував свою команду після потужного кидка Григоряна. На 30-й хвилині Новицький забрав шайбу після кидка Журавльова та добивання Захарова з п'ятачка, а в атаці вже Андрюхов не дозволив шайбі перетнути лінію воріт «Донбасу». На 37-й хвилині Буценко першим встиг до шайби після дальнього кидка Коренчуком, і зрівняв рахунок в матчі. А через хвилину Сигарьов переграв Новицького і вивів «Донбас» вперед.

Третій період команди розпочали в неповних складах - Олександр Костиков і Максим Волков заробили обопільне вилучення за грубість. На 42-й хвилині шайба потрапила в штангу воріт «Донбасу» коли Андрюхов вже знаходився на льоду і нічим не міг допомогти своїй команді. Але закинути змогли хокеїсти «Донбасу». На 5-й хвилині третього періоду Микита Буценко оформив дубль і зміцнив перевагу гостей. За 2 хвилини до кінця третього періоду тренер «Кременчука» зняв голкіпера, випустивши шостого польового гравця. І Денискина вдалося відіграти одну шайбу за 56 секунд до кінця основного часу. А на останніх секундах Андрюхов знову виручив «Донбас», не дозволивши гравцям «Кременчука» зрівняти рахунок.

• «Кременчук» - «Донбас» 2: 3 (1: 0, 0: 2, 1: 1) (рахунок у серії 2: 3).

Наступна гра відбудеться 18 жовтня в Дружківці. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про перемогу збірної України над Іспанією та інших результатах Ліги націй .