«Донбас» і «Краматорськ» обіграли суперників в поєдинках п'ятого туру Української хокейної ліги

«Краматорськ» підбирається до лідируючої групи команд.

«Донбас», закинувши п'ять шайб, ще в першому періоді забезпечив собі перемогу. «Краматорськ» на виїзді впевнено обіграв «Маріуполь».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 30 вересня, відбулися два матчі п'ятого туру УХЛ. У Краматорську зустрілися «Донбас» і «Рулав Одд». Команди вийшли на лід в таких складах:

Донбас:  Воріс (Дьяченко); Григор'єв - Фірсов, Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Андрейків - Жульдіков, Ігнатенко; Даниленко - Захаров (К) - Пересунько, Медведєв - Туркін (А) - Лялька (А), Сигарьов - Бірюков - Шишлянніков, Буценко - Кривошапкин - Садовиков.

Рулав Одд:  Шевчук (Петров); Басков - Лапков, Бондаренко - Сурсов (А), Сарапульцев - Секирко (К), Фроленко - Пойманов; Єфімов - Пугачов (А) - Желудков, Кіча - Канаплін - Жигалов, Абаджян - Александров - Мельников, Сиротенко - Шамардін - Наливайко.

«Донбас» з перших хвилин поєдинку захопив ініціативу і значну частину ігрового часу проводив в зоні суперника. Гості успішно оборонялися до сьомої хвилини. А потім Жульдіков кидком з середньої дистанції відкрив рахунок, реалізувавши чисельну перевагу.

Автором другого голу став Бірюков. Форвард «Донбасу» на 9-й хвилині замкнув передачу Сигарьова на дальню штангу. Не змусила себе довго чекати і третя шайба. На 12-й хвилині Медведєв вийшов один на один і розібрався з Шевчуком. Через дві хвилини Бірюков оформив дубль.

На 17-й хвилині «Рулав Одд» відіграв одну шайбу - Бондаренко реалізував більшість. Але вже через хвилину Медведєв повернув «Донбасу» перевагу у чотири шайби.

У другому періоді захищати ворота «Рулав Одд» вийшов Петров. І на відміну від партнера по команді зберіг свої ворота на замку. Більш того, «Рулав Одд» небезпечно атакував ворота «Донбасу», але свою майстерність проявив Воріс.

Не пропустив Петров і в третьому періоді. А його партнери по команді закинули другу шайбу. На 49-й хвилині Александров кинув, Секирко підставив ключку і скоротив різницю в рахунку, трохи підсолодивши харків'янам гіркоту поразки.

У Маріуполі ХК «Маріуполь» приймав ХК «Краматорськ». Склади команд:

Маріуполь:   Коровай (Дуве); Алексєєв - Олендаренко, Декало - Лисенко, Зуєв - Матусевич, Луговий - Ружников; Калейніковас - Кудрін - Казаковцев (А), Благой - Мазур - Бабинець (К), Щербатов (А) - Лизін - Тютченко, Чердак - Янішевський, Костиков.

Краматорськ:  Трус (Кучер); Таран (А) - Бабрусев, Мальцев - Ваулин, Афанасьєв - Сірченко; Столяренко (К) - Сергієвський - Градович, Кобильнік - Ковальов - Гриценко, Геворкян - Калинич - Середницький, Говорушко - Семенов - Суховольський.

«Маріуполь» відкрив рахунок на третій хвилині. Після виграного вкидання в зоні суперника Калейніковас підібрав шайбу, прибрав захисника і точно кинув з середньої дистанції. «Краматорськ» відігрався через півтори хвилини. Гості в меншості провели контратаку і Гриценко зрівняв рахунок. А за 15 секунд до кінця першого періоду Семенов кидком в лівий нижній кут вивів вперед вже «Краматорськ».

У другій двадцятихвилинці «Краматорськ» закинув у ворота суперника 4 шайби, причому всі в нерівних складах. Поклав почин капітан команди гостей Микола Столяренко, реалізувавши чисельну перевагу на 34-й хвилині. Через хвилину Семенов закинув вже в меншості. На 37-й хвилині Таран реалізував перевагу 5 на 3, а через 35 секунд Бабрусев зробив рахунок 1: 6.

У третьому періоді команди обмінялися голами. Спершу Алексєєв, реалізувавши чисельну перевагу, скоротив відставання «Маріуполя», а через дві хвилини Сергієвський повернув «Краматорську» перевагу у п'ять шайб.

• «Донбас» - «Рулав Одд» 5: 2 (5: 1; 0: 0; 0: 1);
  • «Маріуполь» - «Краматорськ» 2: 7 (1: 2; 0: 4; 1: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 1 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів «Шахтар» - «Інтер» і «Баварія» -«Динамо»,про підсумки зустрічей другого туру Ліги чемпіонів, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги .