Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
12:29, 17 Березня
Информатор UA

Интро

Starlink Ілона Маска став найзавантажуванішим додатком в Україні. Starlink – програма, яка дозволяє користувачам смартфонів отримати доступ до супутникового інтернету від Space-X. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Інформатор. У неділю, 13 березня, програму завантажили 21 000 разів по всьому світу в обох магазинах App Store та Google Play. Це найбільша кількість завантажень у світі за один день. Причому більшість походила з України. Також програму завантажили в Україні майже 100 000 разів, за останні два тижні кількість інсталяцій у світі зросла більш ніж утричі. Станції супутникового інтернету Starlink вже працюють в Україні, щоб підтримати функціонування критичної інфраструктури та послуги у сфері охорони здоров'я, фінансів та енергетики. Starlink розроблений, щоб надавати широкосмуговий доступ до Інтернету в місцях, де доступ був ненадійний або був відсутній. У будь-якій точці планети. Додаток потрібний, щоб встановити зв'язок із супутником і щоб запрацював інтернет. Раніше Інформатор писав, що Ілон Маск надасть Україні доступ до супутникового інтернету Starlink. Крім того, в Україну доставили першу та другу партію супутникового інтернету Starlink. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Додаток Starlink Ілона Маска став найбільш завантажуваним в Україні

Читать на русском

Додаток потрібний, щоб встановити зв'язок із супутником Starlink

Читать на русском
Додаток Starlink Ілона Маска став найбільш завантажуваним в Україні

Додаток потрібний, щоб встановити зв'язок із супутником Starlink

Starlink Ілона Маска став найзавантажуванішим додатком в Україні. Starlink – програма, яка дозволяє користувачам смартфонів отримати доступ до супутникового інтернету від Space-X.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Інформатор.

У неділю, 13 березня, програму завантажили 21 000 разів по всьому світу в обох магазинах App Store та Google Play. Це найбільша кількість завантажень у світі за один день. Причому більшість походила з України.

Також програму завантажили в Україні майже 100 000 разів, за останні два тижні кількість інсталяцій у світі зросла більш ніж утричі.

Станції супутникового інтернету Starlink вже працюють в Україні, щоб підтримати функціонування критичної інфраструктури та послуги у сфері охорони здоров'я, фінансів та енергетики.

Starlink розроблений, щоб надавати широкосмуговий доступ до Інтернету в місцях, де доступ був ненадійний або був відсутній. У будь-якій точці планети. Додаток потрібний, щоб встановити зв'язок із супутником і щоб запрацював інтернет.

Раніше Інформатор писав, що Ілон Маск надасть Україні доступ до супутникового інтернету Starlink. Крім того, в Україну доставили першу та другу партію супутникового інтернету Starlink.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.