Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Серед нових тварин – гігантські кенгуру та лемури двох видів
Цієї осені до зоопарку Харкова прибула група нових тварин із Єрусалимського зоопарку — гігантські кенгуру, лемури двох видів та південноамериканські мавпочки. Тварини вже пройшли карантин і обживаються у своїх вольєрах, звикають до сусідів та зоокіперів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу «Фельдман Екопарку».
У зоопарку розповіли, що формування пар для поповнення резервних популяцій рідкісних тварин – це важлива складова їх роботи зі збереження видової різноманітності.
«Іноді ми отримуємо самок з одного зоопарку, і потім чекаємо по кілька років, поки вдасться знайти для них гідного кавалера. Так, наприклад, ми нарешті отримали з Єрусалимського зоопарку чотирьох самців гігантських кенгуру для наших самок цього виду. Ці звірі мешкають великими групами, і нам тепер вдасться створити нову цікаву для наших відвідувачів експозицію. Гігантські або, як ще їх називають, сірі східні кенгуру – зріст іноді під 3 метри і є другим за величиною після великих рудих кенгуру. Натомість вони рекордсмени за швидкістю серед побратимів – розвивають 64 км на годину. А ще ці кенгуру найконтактніші – людину зовсім не бояться».
«Фельдман Екопарк» утримує три види кенгуру: гігантські сірі, великі руді та валабі Беннета (серед останніх є навіть два альбіноси). Побачити всіх їх можна в ландшафтному вольєрі «Австралія». Нових лемурів та тамарин зараз тримають у зимових приміщеннях експозиції «Мадагаскар». Весною відвідувачі зможуть познайомитися з ними ближче.
Нагадаємо, у зоопарку Харкова через хворобу померла слониха Тенді, їй було 23 роки. При цьому тепер у зоопарку Харкова можна побачити пінгвінів Гумбольдта. Згодом родина пінгвінів поповниться ще десятьма особами.
Крім того, у Києві зоозахисники вийшли під ВР, вимагаючи припинити знущання з тварин у цирках.
Також Інформатор писав, що біля станції «Академік Вернадський» в Антарктиді народилися три тюлені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.