"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Україна намагається створити ширшу коаліцію підтримки в боротьбі з росією, залучивши держави на Близькому Сході та інші за межами Заходу, проте конфлікт в Ізраїлі це ускладнює
Війна Ізраїлю та терористів ХАМАСу негативно вплинула на Україну аж з трьох сторін. Зокрема, багато позаблокових незахідних держав охололи до України на тлі конфлікту в Ізраїлі. Як наслідок - наша країна не може розширити коаліцію підтримки у боротьбі з російськими загарбниками.
Про це виданню The Guardian розповів радник очільника Офісу президента України Михайло Подоляк. Зазначається, що війна на Близькому Сході призвела до того, що, ймовірно, вперше з лютого 2022 року Україна не була головною зовнішньополітичною темою для більшості західних лідерів протягом тривалого періоду часу.
По-друге, постачання боєприпасів в Україну зменшилися. Це загострило й без того критичну проблему для українських військових.
"Нарешті, є наслідки рішення Зеленського підтримати тверду проізраїльську позицію Америки щодо конфлікту в Газі. Він назвав ХАМАС і росію "одним злом". Це підірвало прагнення України розширити альянси на Близькому Сході та в інших місцях за межами Заходу, що було ключовою частиною повноважень нещодавно призначеного міністра закордонних справ Рустема Умєрова", - пише видання.
Подоляк визнав, що багато незахідних держав "охололи" до України. Вже є наслідки.
"Це ускладнило створення ширшої коаліції підтримки України в боротьбі з росією", - підсумував Михайло Подоляк.
Наразі Україна намагається залучити країни Глобального Півдня до активної участі у реалізації мирного плану Президента України Володимира Зеленського. Ці держави переважно мають нейтральні позиції щодо війни в Україні. Ініціативу обговорювали наприкінці жовтня в Мальті, де відбувся третій раунд міжнародних перемовин щодо української Формули миру.
Зараз Україна намагається зібрати з учасниками країн Глобального Півдня саміт миру. Провести таку зустріч планували до кінця 2023 року, але поки що з конкретною датою заходу не визначилися. Ситуацію ускладнює те, що на тлі величезної кількості жертв серед мирного населення сектору Газа країни Глобального Півдня звинуватили Захід у "лицемірстві" за його підтримку дій Ізраїлю.
Нещодавно високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що багато країн Глобального Півдня стверджують, що війна в Україні не є глобальним питанням, що це регіональна проблема, яка торкається Європи й США і є проблемою Заходу. Він наголосив, що європейські дипломати мають знайти спільну мову з урядами цих держав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.