RU
Головна
Світ
17:04, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

США планують відновити евакуаційні рейси з Афганістану до кінця року, щоб допомогти американцям, резидентам і деяким заявникам на візу покинути країну. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Wall Strett Journal. США до кінця року відновлять евакуаційні рейси з Афганістану, польоти оплатить американська сторона. З Афганістану планують вивезти громадян США, що залишилися в країні й деяких здобувачів американської візи. Але точної дати поновлення евакуаційних рейсів поки немає. Нагадаємо, у Києві провели акцію на підтримку жінок в Афганістані. Крім того, українські військові евакуювали перекладачів із Кабула після невдалих спроб Канади і США. Також Інформатор писав, що Україна допомогла виїхати з Афганістану більше 700 людей. Також ООН планує найближчим часом доставити в Афганістан три літаки з гуманітарною допомогою. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

До кінця року США відновлять евакуаційні рейси з Афганістану

Читать на русском
До кінця року США відновлять евакуаційні рейси з Афганістану

Точної дати поновлення евакуаційних рейсів поки немає

США планують відновити евакуаційні рейси з Афганістану до кінця року, щоб допомогти американцям, резидентам і деяким заявникам на візу покинути країну.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Wall Strett Journal.

США до кінця року відновлять евакуаційні рейси з Афганістану, польоти оплатить американська сторона.

З Афганістану планують вивезти громадян США, що залишилися в країні й деяких здобувачів американської візи. Але точної дати поновлення евакуаційних рейсів поки немає.

Нагадаємо, у Києві провели акцію на підтримку жінок в Афганістані.

Крім того, українські військові евакуювали перекладачів із Кабула після невдалих спроб Канади і США.

Також Інформатор писав, що Україна допомогла виїхати з Афганістану більше 700 людей.

Також ООН планує найближчим часом доставити в Афганістан три літаки з гуманітарною допомогою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.