«Дніпро» взяв реванш за поразку в Кубку України, а «Київ-Баскет» став одноосібним лідером Суперліги

«Київ-Баскет» залишився єдиним клубом Суперліги, який не потерпів поки жодної поразки.

«Київ-Баскет» залишився єдиним клубом Суперліги не має поки жодної поразки.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру. У четвер, 29 жовтня, відбувся поєдинок «Будівельник» - «Миколаїв». Суперники невдало стартували у Суперлізі. «Будівельник» здобув 1 перемогу в чотирьох матчах, «Миколаїв» наразі програв всі свої поєдинки. У стартовій десятихвилинці господарі пішли у відрив +12, та виграли чверть 23:13. Друга чверть залишилася за командою гостей, і перед стартом другої половини матчу «Будівельник» мав 2 очки переваги. У третій чверті «Миколаїв» вийшов вперед, і володіючи мінімальною перевагою до кінця матчу, здобув першу перемогу в сезоні.

Ще чотири поєдинки відбулися у п'ятницю, 30 жовтня. У першому матчі ігрового дня зустрілися команди, що лідирують у Суперлізі. У Запоріжжі однойменний клуб приймав «Київ-Баскет».

Обидві команди до сьогоднішнього матчу йшли без поразок. Кияни виграли 6 матчів з шести, а баскетболісти «Запоріжжя» здобули перемоги в п'яти зустрічах. «Київ-Баскет» пішов у стартовий відрив, і на 4-й хвилині вигравав 12: 3. «Запоріжжя» зуміло скоротити відрив до 1 очка, але все одно програло першу чверть 19:24. Кияни продовжили нарощувати відрив, і на екваторі другої чверті їхня перевага становила 15 очок. Господарі стали грати точніше в завершальній фазі, однак істотно скоротити відставання не змогли. На перерву команди пішли за рахунку 29:53.

Трохи підібравшись до киян у третій чверті, «Запоріжжя» провалив четверту (13:32). У підсумку «Київ-Баскет» здобув більш ніж впевнену перемогу з різницею у 36 очок, і залишився єдиним клубом Суперліги, що йде без поразок.

У Дніпрі відбувся матч, який став повторенням фіналу Кубку України. Тоді «Дніпро» на останніх секундах втратив перемогу в поєдинку з «Хіміком», і в сьогоднішньому матчі жадав реваншу. Гості активніше розпочали поєдинок. На початку другої половини стартової десятихвилинки «Хімік» повів 16: 8. П'ять очок поспіль від Боброва, і точний триочковий у виконанні Корнієнка дозволили господарям підібратися до «Хіміку» на відстань одного очка (18:19). Чверть так і завершилася з мінімальною перевагою гостей (22:23).

Все змінила друга десятихвилинка, яку «Дніпро» виграв 33:12. На перерву команди пішли за переваги команди господарів у 20 очок. «Хімік» потроху почав скорочувати відставання, і за дві хвилини до кінця матчу «Дніпро» вів 7 очок. Тимофієнко в боротьбі з суперником зміг точно кинути з-за дуги, що позбавило «Хімік» шансів на порятунок. Програвши три чверті, «Дніпро» все таки відсвяткував перемогу з рахунком 93:83.

У поєдинку «Прометей» - «Тернопіль» господарі виграли першу чверть, але поступилися у другій десятихвилинці, і друга половина матчу почалася за рахунку 40:41. Команди не дозволяли суперникові заробити суттєву перевагу. На останній хвилині четвертої чверті рахунок був нічийним. Гравці «Тернополя» сфолили на Лукашові, і два реалізованих штрафних кидка принесли перемогу «Прометею» 85:83.

«Харківські Соколи» свій домашній поєдинок з «Одесою» проводили в Дніпрі через складну епідеміологічну ситуацію в Харкові. Номінальні господарі по ходу першої чверті поступалися 11 очок, але зуміли скоротити відрив. «Одеса» у другій чверті набрала у три рази менше балів, ніж в першій. На перерву команди пішли за рахунку 41:39 на користь харківської команди. Одесити знову серйозно взялися за справу, і четверту чверть почали з +11. Не дивлячись на всі спроби харків'ян відігратися, «Одеса» відсвяткувала другу перемогу в сезоні.

Матчі Суперліги, зіграні 29 і 30 жовтня:

• «Будівельник»- «Миколаїв» 68:74 (22:13, 16:23, 18:22, 12:16);
  • «Запоріжжя» - «Київ-Баскет» 70: 106 (19:24, 10:29, 28:21, 13:32);
  • «Дніпро» - «Хімік» 93:83 (22:23 33:12, 20:22 18:26);
  • «Прометей» - «Тернопіль» 85:83 (20:14, 20:27, 24:18, 21:24);
  • «Харківські Соколи» - «Одеса» 79:86 (22:29, 19:10, 15:28 23:19)

Матчі наступного туру розіграшу Суперліги відбудуться 31 жовтня і 1 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати матчів Ліги Європи,і поєдинках, зіграних в Українській хокейній лізі.