«Дніпро» в напруженому матчі Суперліги обіграв «Запоріжжя»

Клуб з Дніпра виграв другий домашній матч поспіль.

Після невдачі у кваліфікації єврокубків, «Дніпру» довелося зосередитися на внутрішньому чемпіонаті. «Запоріжжя» програло третій поєдинок поспіль.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 5 жовтня, в Дніпрі відбувся матч розіграшу Суперліги. Срібний призер минулого чемпіонату БК «Запоріжжя» приїхав в гості до четвертої команді минулого сезону «Дніпру».

Обидві команди не дуже вдало провели попередні матчі. «Дніпро» взяв участь у кваліфікації Ліги Європи ФІБА. Програвши польському клубу «Трефл Сопот» з рахунком 82:88, дніпряни тепер можуть повністю сконцентруватися на розіграші чемпіонату Суперліги. Фіналіст минулого сезону БК «Запоріжжя» розпочав сезон з двох поразок, що явно завдало удару по амбіціях команди.

На першій хвилині поєдинку гості повели 5: 0. Але вже на 4-й хвилині гри рахунок був 14: 7 на користь «Дніпра». Кілька помилок господарів призвели до того, що різниця скоротилася до одного очка - 16:15. Незабаром Максвелл вивів «Запоріжжя» вперед, а Вон триочковим кидком повернув лідерство «Дніпру». Завершилася ж стартова десятихвилинка внічию 25:25.

Команди продовжували йти досить щільно. У середині другої чверті команди розділяло всього одне очко - 39:38 на користь «Дніпра». Потім господарі зробили ривок і пішли вперед на 11 очок. Завершилася перша половина матчу з рахунком 56:46.

Після перерви «Запоріжжя» швидко скоротило відставання до двох очок. Потім Мальчевський дальнім кидком вивів команду гостей вперед. Однак потім перевага знову перейшло до «Дніпру» і третю чверть команда завершила, виграючи 74:70.

Після кидка Шунделя відрив виріс до шести пунктів, а Купер кидком з середньої дистанції дозволив «Дніпру» відчувати себе більш впевнено. За дві з половиною хвилини до фінальної сирени господарі вже вели + 12. «Запоріжжя» швидко підібралося до суперника на відстань в 5 очок. Однак «Дніпро» перемогу з рук уже не випустив.

• «Дніпро» - «Запоріжжя» 96:90 (25:25, 31:21, 18:24, 22:20).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 7 і 8 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .