«Дніпро» поступився «Буівельніку» в першому домашньому матчі плей-офф

Чемпіон України програв перший матч чвертьфінальної серії.

Програвши першу половину матчу, «Дніпро» зумів відіграти відставання і захопити лідерство. «Будівельник» ударно провів заключні хвилини поєдинку і відсвяткував перемогу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 13 травня, боротьбу у плей-офф розпочала ще одна пара команд. У Дніпрі, чинний чемпіон України «Дніпро» приймав київський «Будівельник». У регулярному чемпіонаті дніпряни виграли три поєдинки з чотирьох. Серед іншого перемогою «Дніпра» з рахунком 87:82 завершилася і остання зустріч команд.

Першу результативну атаку провели господарі. Точним триочковим кидком відзначився Санон. «Будівельник» відповів двома балами Девенпорта і влучним дальнім кидком Яковічса. Гості продовжили лідирувати, і тільки в середині чверті Тимофієнко зрівняв рахунок. Бобров вивів «Дніпро» вперед, проте «Будівельник» набрав 5 очок поспіль і виграв першу десятихвилинку 20:17.

На початку другої чверті Кожем'якін додав два бали до переваги киян, а Бобров і Глєбов скоротили різницю до одного очка. «Будівельник» повів +6, а «Дніпро» знову впритул наблизився до суперника. Але з черговим ривком київського клубу «Дніпро» не впорався і програв першу половину матчу 33:39.

Після перерви капітан «Дніпра» Тимофієнко двома триочковими поспіль зрівняв рахунок. Потім «Будівельник» кілька разів виходив вперед, а «Дніпро» миттєво наздоганяв суперника. Під кінець п'ятої хвилини третьої чверті Бобров вивів команду господарів вперед. «Дніпру» вдалося зберегти перевагу, і перед заключною десятихвилинкою господарі вигравали 55:53.

«Дніпро» буквально вигризав очки під щитом суперника, а Кобець двома дальніми кидками звів нанівець всі зусилля господарів майданчика, зрівнявши рахунок. Джонсон заробив 4 бали поспіль, а Девенпорт зробив +6 для «Будівельника». За дві хвилини до кінця основного часу матчу дніпряни поступалися з різницею у 8 очок. Незважаючи на старання господарів майданчика врятувати матч, «Будівельник» вже не випустив перемогу з рук і повів в серії 1: 0. У переможців найрезультативнішим гравцем став Девенпорт, який набрав 23 очки. Кращим бомбардиром «Дніпра» з двадцятьма балами в активі став В'ячеслав Кравцов.

• «Дніпро» - «Будівельник» 68:76 (17:20, 16:19 22:14 13:23), рахунок в серії 0: 1.

Наступний матч «Дніпро» і «Будівельник» проведуть також в Дніпрі, 15 травня. А у п'ятницю, 14 травня, в боротьбу на стадії 1/4 фіналу плей-офф вступлять ще дві пари команд.   Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про підсумки поєдинків 26-го туру УПЛ,про перенесення фіналу Ліги чемпіонів зі Стамбулу до Порту, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.