RU
Головна
Життя
Туризм
20:03, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

Для пасажирів залізниці, які їдуть безпересадковими вагонами Київ Відень, тимчасово змінюються правила в'їзду до країни. З 22 листопада в Австрії почав діяти загальнодержавний карантин. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу УЗ. В'їзд до Австрії в карантин для громадян України можливий за поважних причин: відвідування родичів; сімейні обставини; службові поїздки; лікування; весілля; похорон; інше. Для в'їзду до країни з 22 листопада вакцинованим українцям потрібно на вибір: сертифікат про повну вакцинацію, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більш ніж за 14 днів до в'їзду (сертифікат про вакцинацію вважається дійсним 9 місяців після останньої дози); підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (медична довідка про те, що інфекція пішла за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовою). Для невакцинованих пасажирів для в'їзду до країни потрібні: підтвердження негативного результату тесту на COVID-19 (ТЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду); обов'язковий 10-денний карантин після в'їзду; онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance PTC, заповнити не раніше ніж за 72 години до в'їзду). Формуляр для онлайн реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на entry.ptc.gv.at. Підліткам від 12 до 18 років, які в'їжджають разом із вакцинованими дорослими, потрібен тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в'їзду. Ознайомитись з офіційним порядком перетину кордону можна за посиланням . Раніше Інформатор повідомляв, що Іспанія змінила режим в'їзду для українців. Також ми писали, де українці збираються відпочивати цієї зими. Крім того, ми розповідали про 10 фактів про Італію, яких ви могли не знати. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .

Для українців зміняться умови в'їзду до Австрії поїздами

Читать на русском
Для українців зміняться умови в'їзду до Австрії поїздами

Українці зможуть тимчасово в'їжджати до Австрії лише за наявності на те поважної причини

Для пасажирів залізниці, які їдуть безпересадковими вагонами Київ — Відень, тимчасово змінюються правила в'їзду до країни. З 22 листопада в Австрії почав діяти загальнодержавний карантин. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу УЗ. 

В'їзд до Австрії в карантин для громадян України можливий за поважних причин:

 • відвідування родичів;
 • сімейні обставини;
 • службові поїздки;
 • лікування;
 • весілля;
 • похорон;
 • інше.

Для в'їзду до країни з 22 листопада вакцинованим українцям потрібно на вибір:

 • сертифікат про повну вакцинацію, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більш ніж за 14 днів до в'їзду (сертифікат про вакцинацію вважається дійсним 9 місяців після останньої дози);
 • підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19 (медична довідка про те, що інфекція пішла за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовою).

Для невакцинованих пасажирів для в'їзду до країни потрібні:

 • підтвердження негативного результату тесту на COVID-19 (ТЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду);
 • обов'язковий 10-денний карантин після в'їзду;
 • онлайн-реєстрація подорожі (Pre-Travel-Clearance – PTC, заповнити не раніше ніж за 72 години до в'їзду).

Формуляр для онлайн реєстрації подорожі доступний на oesterreich.gv.at, а також на entry.ptc.gv.at.

Підліткам від 12 до 18 років, які в'їжджають разом із вакцинованими дорослими, потрібен тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в'їзду.

Ознайомитись з офіційним порядком перетину кордону можна за посиланням .

Раніше Інформатор повідомляв, що Іспанія змінила режим в'їзду для українців.

Також ми писали, де українці збираються відпочивати цієї зими. Крім того, ми розповідали про 10 фактів про Італію, яких ви могли не знати. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.