Дія. Освіта: як українцям через сервіс освоїти нову професію

На платформі Дія з'явився симулятор різних професій

Застосунок Дія
На сервіс "Дія. Освіта" додали новий симулятор для вибору професії

Українці зможуть випробовувати свої професійні навички в різних галузях на платформі "Дія. Освіта". На сервісі з'явився новий симулятор, який дозволить спробувати себе на різних посадах. 

Така інформація з'явилася на офіційній сторінці проєкту "Дія". Зазначається, що за допомогою нового симулятора українці зможуть протестувати знання в реальних умовах роботи. Це також може допомогти обрати нову професію: наприклад, пекар, кравець, QA-тестувальник тощо.

Як це працюватиме: 

  • Користувач на "Дія. Освіта" переглядає серіал про обрану професію;
  • Далі користувач переходить в спеціальний симулятор;
  • У симуляторі даються типові робочі задачі, які потрібно вирішити;
  • Результати покажуть, який рівень володіння робочими навичками є в людини. 

Які професії доступні? Кравчиня, мобільний фотограф, менеджер GoogleAds, пекар, рієлтор, рекрутер, HR-cпеціаліст, ландшафтний дизайнер, таргетолог, барбер, SMM-спеціаліст та ще десятки інших професій. Спробувати себе в новій ролі можна за посиланням.

Проєкт "Дія. Освіта"

В Україні запустили оновлену версію "Дія. Освіта". Завдяки цій платформі українці можуть в режимі онлайн опанувати нові професії, або ж пройти курси перекваліфікації. Навчання відбувається за допомогою подкастів, лекцій, симуляторів тощо. 

"Мільйони людей втратили роботу чи закрили бізнес, тому вимушені починати життя з нуля. Завдання держави – створити для цього сприятливі умови. Саме тому за підтримки Google.org ми запускаємо оновлену платформу "Дія.Освіта", щоб кожен мав можливість розвинути нові навички та зробити крок назустріч новій професії", – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Також на цій платформі вийшов освітній серіал "Антикорупція". Відеокурс має на меті розвивати у представників малого та середнього бізнесу стійкість до корупції. Глядачам розповідають про важливість професії ризик-менеджерів, конфлікти інтересів, алгоритми дій для малого та середнього бізнесу, які потерпають від корупційних посадовців тощо. 

Нагадаємо, лише за кілька днів платформу "Дія. Освіта" відвідало понад 35 тисяч громадян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube