"Дипломатичний вихід" із найменншими втратами: як Зеленський пропонує Путіну врегулювати війну

Читать на русском

Зеленський запропонував росіянам два варіанти для деокупації

Читать на русском
Зеленський
Раніше Пєсков заявляв, що відкритий до буль-яких контактів для досягнення цілей рф

Зеленський запропонував росіянам два варіанти для деокупації

Президент Володимир Зеленський запропонував росії врегулювати війну в Україні "дипломатичним шляхом". Однак для цього країна-терористка має вивести свої війська з окупованих територій, не очікуючи силової деокупації з боку України.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ.

"Якщо Росія хоче дипломатичного напрямку, вони повинні вийти, не чекаючи, поки у нас загине багато людей і ми виштовхнемо їх силою. Я вважаю, що це велика різниця. Так, результат однаковий, з одного боку. Я вважаю, що ні. Я вважаю, що ми деокупуємо наші території. А яким чином, для мене дуже важливо – втрачати людей або зменшити втрати. І від цього залежить потім, знову ж таки, чи готові ми до будь-якого діалогу".

Обрати військовий чи дипломатичний — залежить тільки від Росії. Однак, як вважає Зеленський, якби путін хотів розмовляти із цивілізованим світом, він би не чекав, аби його армію виб’ють силою. 

"Якщо ти хочеш зі мною розмовляти і розмовляти з цивілізованим світом, ти повинен не чекати, поки тебе виб’ють силою. І виб’ють. Тому що, вибиваючи силою і армією, ми втрачаємо людей. Питання не в часі, бог з ним, заради перемоги ми не втомлюємось. Якщо ми вибиваємо силою, то коли ми їх витиснемо з нашої території, про що їм з нами говорити? Який сенс вже говорити?

Зеленський висловив упевненість в тому, що "будь-яке інше керівництво Російської Федерації буде шукати вихід з цієї ситуації" і навіть російське суспільство "вже розуміє, що питання їх внутрішнього вибуху – це питання часу". А тим паче це розуміють партнери України, які вже давно відкрито заявляють, що з росією немає про що говорити, поки вона не вийде з території України. 

"Я думаю, що тоді Росія буде шукати собі інших лідерів, які зможуть знайти підхід до всього цивілізованого світу, знайти можливість, щоб з ними люди якісь сідали хоч про щось говорити, тому що після того, що вони зробили, до діалогу з ними ніхто не готовий. Це якщо ми вибиваємо силою, тому така велика різниця", — зазнчив Зеленський.

Наостанок Зеленський заявив, що вважає, що попори все у росії є  можливість знайти дипломатичний вихід з ситуації з найменшими для себе втратами. Це значить без куль, без вибухів та без ракет почати виходити з нашої території.

Нагадаємо, прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін нібито відкритий до будь-яких контактів для досягнення цілей РФ іншими засобами, ніж війна проти України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 
 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.