«Динамо» зіграло з «Минаєм», «Чорноморець» протистояв «Десні», а СК «Дніпро-1» приймав «Ворсклу»: результати суботніх поєдинків Української Прем’єр-ліги

Центральний поєдинок шістнадцятого туру пройшов у Дніпрі.

«Динамо» при невиразній грі в матчі з «Минаєм» ледь не втратило очки. СК «Дніпро-1» забив «Ворсклі» у першій же своїй атаці.

Про хід поєдинків Прем’єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У суботу, 27 листопада, відбулися три матчі шістнадцятого туру УПЛ. Відкривали програму ігрового дня «Минай» та «Динамо». Команди грали у наступних складах:

Минай: Кучер, Гончар, Горін, Семенко, Синьогуб, Петрусенко, Книш, Кулієв, Хахльов, Білоног, Ахмедзаде.

Запасні: Пеньков, Коваленко, Селезньов, Байдал, Вишневський, Матіч, Кобак, Багайоко, Месхі.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Вербич, Гармаш.

Запасні: Бойко, Шепелєв, Де Пена, Андрієвський, Караваєв, Вітіньо, Сирота, Шкурін, Антюх.

На 11-й хвилині «Динамо» заробило пенальті. Буяльський прокинув м’яч на хід, а Горін не за правилами зупинив прохід гравця «Динамо». Циганков з одинадцятиметрової позначки ударом у лівий кут відкрив рахунок у матчі. За чотири хвилини Гармаш, замикаючи простріл Миколенка з лівого флангу, влучив у перекладину. Наприкінці першого тайму Гармаш упустив ще одну можливість відзначитися, пробивши поряд зі штангою воріт «Минаю». Після перерви небезпечніше атакували вже господарі поля. На 60-й хвилині ледь не забив Ахмедзаде, а через три хвилини Селезньов влучив у штангу. На 5-й компенсованій хвилині Месхі міг зрівняти рахунок, але пробив повз. А за хвилину Сидорчук подав у штрафний майданчик і Шапаренко увігнав м’яч у сітку воріт «Минаю», поставивши крапку в матчі.

В Одесі «Чорноморець» приймав «Десну». Склади команд:

Чорноморець: Кучерук, Путря, Біловар, Кадірі, Вантух, Михайленко, Цітаішвілі, Смирний, Вачіберадзе, Авагімян, Ванат.

Запасні: Варакута, Дубко, Кузик, Кравченко, Брагару, Білошевський, Ісаєнко, Бугай, Тлумак.

Десна: Литовка, Болбат, Сафронов, Цимбалюк, Шевцов, Волошин, Калітвінцев, Домбровський, Завійський, Тотовицький, Будківський.

Запасні: Мисак, Жук, Масалов, Ковтун, Арвеладзе, Демяненко, Безбородько, Дегтярьов, Юрченко.

Перші хвилини поєдинку активніше провели господарі. На 5-й хвилині Авагімян перехопив передачу суперника, але його удар із півкола штрафного майданчика блокував захисник. Потім «Десна» вирівняла гру та сама провела кілька атак. На 19-й хвилині Калітвінцев намагався прямо з кутового закрутити м’яч у ворота, але перехитрити Кучерука не зміг. А на 28-й хвилині «Десна» відкрила рахунок. Після подачі кутового з лівого флангу м’яч відскочив до дальньої штанги, де Тотовицький у гордій самоті з пів метра переправив м’яч у ворота. На 39-й хвилині Авагімян після подачі з правого флангу пробив з наскоку, але влучив у штангу. Через дві хвилини Смирний бив уже порожніми воротами «Десни», однак Цимбалюк встиг стати на шляху м’яча.

На 54-й хвилині Калітвінцев потужним ударом відправив м’яч поряд зі штангою. Незабаром Литовка відбив удар Вачіберадзе. Ще за кілька хвилин голкіпер «Десни» парирував постріл Смирного, а потім Кучерук відбив дальній удар Калитвинцева. Організувати штурм воріт «Десни» на останніх хвилинах «Чорноморець» так і не зміг і зазнав поразки.

У центральному матчі туру зійшлися СК «Дніпро-1» та «Ворскла». На поле стадіону «Дніпро-Арена» команди вийшли у наступних складах:

СК Дніпро-1: Кожокару, Кравченко, Нельсон, Сваток, Дубінчак, Піхальонок, Ігнатенко, Джурасек, Гуцуляк, Назаренко, Довбик.

Запасні: Юрчук, Логінов, Лучкевич, Чуже, Ді Франко, Адамюк, Білл, Когут, Русин.

Ворскла: Різник, Чеснаков, Тамм, Яворський, Пердута, Пуцлін, Тілль, Якубу, Пешич, Кане, Рангел.

Запасні: Ткаченко, Кравчук, Павлюк, Нестеренко, Челядін, Хрипчук, Амількар.

СК «Дніпро-1» відкрив рахунок вже на 9 секунді. Гуцуляк праворуч увірвався до штрафного майданчика і в боротьбі з двома захисниками підрізав м’яч у дальній кут. На початку восьмої хвилини Різник, що вискочив на перехоплення, взяв на себе удар Довбика. Через 5 хвилин Джурасек із півкола штрафної обвідним ударом відправив м’яч за кілька сантиметрів від правої штанги воріт «Ворскли». Перший свій небезпечний удар «Ворскла» завдала на 25-й хвилині. Після розіграшу стандарту Тамм виграв верхову боротьбу і головою пробив повз ворота. Надалі команди обмінювалися неточними ударами і до перерви рахунок не змінився.

На третій хвилині другого тайму «Дніпро-1» провів контратаку, яка завершилася фолом Якубу проти Гуцуляка та одинадцятиметровим у ворота «Ворскли». Довбик пробив праворуч від центру, а Різник пенальті парирував. Довбик виправив свою помилку на 52-й хвилині, ударом головою з лінії воротарського замкнувши подачу Дубінчака з лівого флангу. За дві хвилини «Ворскла» пропустила втретє. Воротар «Ворскли» влаштував перепасування із захисниками, Назаренко та Довбик, запресингувавши Різника, відібрали м’яч і Довбик забив у порожні ворота. На цьому гравці «Дніпра-1» не зупинилися. На 58-й хвилині Піхальонок переправив м’яч у лівий кут, підставивши ногу під удар Кравченка. А через 4 хвилини Гуцуляк ударом метрів із десяти зробив рахунок 5:0. На 84-й хвилині гості забили м’яч престижу. Кравчук скористався помилкою оборони «Дніпра-1» перехопив м’яч і реалізував вихід віч-на-віч.

• «Минай» - «Динамо» 0:2 (Циганков, 12 (пен.), Шапаренко, 90+6);
  • «Чорноморець» - «Десна» 0:1 (Тотовицький, 28);
  • СК «Днепр-1» - «Ворскла» 5:1 (Гуцуляк, 1, 62, Довбик, 52, 54, Піхальонок, 58 – Кравчук, 84).
Турнирная таблица УПЛ
Турнірна таблиця УПЛ

Решта матчів 16-го туру УПЛ відбудуться 28 та 29 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки жеребкування плей-офф кваліфікації чемпіонату світу 2022, про перебіг першого поєдинку шістнадцятого туру УПЛ «Маріуполь» - «Львів», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.