«Динамо» на виїзді обіграло «Гент» у кваліфікації Ліги чемпіонів

Українському клубу залишився один крок до потрапляння до групового турніру Ліги чемпіонів.

Про результати матчів раунду плей-офф Ліги чемпіонів, зіграних 23 вересня, повідомляє Інформатор .

У середу, 23 вересня, відбулися три поєдинки раунду плей-офф розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. На відміну від попередніх етапів, де найсильніший визначався за результатами однієї гри, на стадії плей-офф команди проведуть два матчі (вдома та в гостях).

У матчі «Генту» з київським «Динамо» в стартовому складі господарів вийшли відразу три українські футболісти - Пластун, Безус і Яремчук. Перший удар в матчі по воротах суперника завдали гравці «Динамо». На 4-й хвилині Супряга пробив практично по центру воріт, і воротар «Генту» легко м'яча забрав. А на 9-й хвилині Караваєв з лівого флангу віддав на Буяльського, той продовжив на Супрягу, який і відправив м'яча до воріт. Арбітр спочатку зафіксував офсайд, але після втручання VAR, вказав на центр. Образливу травму отримав гравець збірної України Яремчук, і замість нього на поле вийшов Кляйндінст.

«Динамо» заробило штрафний, і Де Піна з Шапаренко в міні-грі «камінь-ножиці-папір» визначили хто буде пробивати. Переміг Де Піна, але з ударом уругвайця голкіпер «Генту» впорався. На 37-й хвилині Безус пробив з дальньої дистанції, і з огляду на мокре поле (зі старту поєдинку йшов сильний дощ) удар був досить неприємним, і Бущан з другої спроби накрив м'яч. На 41-й хвилині «Гент» рахунок зрівняв. Дорш подав кутовий, Бущан намагався зіграти на виході, але не зміг дістатися до м'яча, і Кляйндінст у високому стрибку ударом головою встановив рівновагу в матчі.

На початку другого тайму Безус шипами влетів в ногу Шапаренку, за що удостоївся жовтої картки від арбітра. А вже через три хвилини він же в підкаті ззаду збив Буяльського, і отримавши другу жовту, відправився відпочивати. На 69-й хвилині голкіпер «Генту» відбив удар Шапаренка з гострого кута. «Динамо» проводило позиційні атаки, які на жаль не приводили до загострення біля воріт «Гента». Але на 79-й хвилині гостям вдалося реалізувати ігрову перевагу. М'яч після удару Циганкова рикошетом від гравця господарів потрапив до Де Піні, який ударом між ніг голкіпера вивів «Динамо» вперед. У час, що залишився “Динамо” контролювало хід поєдинку, не давши супернику створити жодного моменту біля своїх воріт. У матчі-відповіді, який відбудеться в Києві 29 вересня, «Динамо» спробує утримати здобуту перевагу, і після тривалої паузи пробитися до групового етапу Ліги чемпіонів.

«Ференцварош» українського тренера Сергія Реброва перший матч раунду плей-офф проводив в Норвегії з «Мольде», і відкрив рахунок вже на 7-й хвилині. Ботка прострілив з правого флангу, і Болі з воротарського майданчика відправив м'яча до воріт. На 15-й хвилині гравець «Мольде» Джеймс Лекс міг забивати, але з близької відстані пробив поруч зі штангою. Обидві команди періодично атакували, і рахунок міг змінитися в будь-яку сторону. Виступаючий за «Ференцварош» українець Ігор Харатін міг відзначитися, але на 30-й хвилині головою пробив у кількох сантиметрах від штанги.

На 53-й хвилині Ботка з правого флангу подав у штрафну, і Узун головою підрізав м'яча у дальній кут, збільшивши перевагу гостей. А вже через 2 хвилини подача кутового у виконанні «Мольде» закінчилася точним ударом головою Леке. Скоротивши розрив в рахунку, господарі продовжили атакувати, і на 65-й хвилині Ейкрем ударом в дотик відправив м'яча у ворота «Ференцварошу». На 82-й хвилині гравці «Мольде» вперше повели в рахунку. Після подачі штрафного, Еллінгсен ударом головою метрів з 12-ти відправив м'яча у ворота угорського клубу. А через три хвилини арбітр призначив пенальті у ворота «Мольде» за гру рукою Бріндхільсена в своїй штрафній. Одинадцятиметровий ударом в правий кут реалізував Харатін. Виїзна нічия 3: 3 залишає «Ференцварошу» більше шансів на вихід до групового етапу, але все вирішиться у матчі-відповіді через тиждень.

У поєдинку «Олімпіакоса» з «Омонією» основні події розгорнулися в другому таймі. На 69-й хвилині гравець «Омонії» в боротьбі з суперником зачепив м'яч рукою, і арбітр вказав на «точку». Вальбуена пенальті реалізував, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах. А на другій компенсованій хвилині Ель-Арабі дальнім ударом відправив м'яча у правий нижній кут воріт «Омонії». В цілому матч пройшов за переваги грецької команди, і перемога «Олімпіакоса» виглядає цілком заслуженою.

Матчі, що пройшли 23 вересня:

• Гент (Бельгія) - Динамо Київ (Україна). 1: 2 (Кляйндінст, 41 - Супряга, 9, Де Піна, 79);
  • Мольде (Норвегія) - Ференцварош (Угорщина) 3: 3 (Лекс, 55, Ейкрем, 65, Еллінгсен, 83 - Болі, 7, Узун 52, Харатін, 87 (пен));
  • Олімпіакос (Греція) - Омонія (Кіпр) 2: 0 (Вальбуена, 69, Ель-Арабі, 90 + 2).

У четвер, 24 вересня, відбудуться матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. «Колос» в Хорватії зіграє з «Рієкою», а чернігівська «Десна» зустрінеться з «Вольфсбургом». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати матчів Ліги Чемпіонів,зіграних 22 вересня і втрати очок "Шахтарем" в матчі з "Рухом".